"ölene kadar sana sarılmak istiyorum hepsi bu." -supernatural

Black Mirror tartışma forumu

Tüm Forumlar > Black Mirror > U.S.S. Callister Dizi Oluyoor

yeni konu aç U.S.S. Callister Dizi Oluyoor

Devam dizisi gelebilir

The Hollywood Reporter, geçtiğimiz günlerde yayınladığı röportajla bizi heyecana boğdu. U.S.S. Callister’ın yönetmeni Toby Haynes‘la yapılan röportaj oldukça ilginç bir soru barındırıyordu. Haynes’a U.S.S. Callister’ın Black Mirror’dan koparak kendi başına bir dizi olup olamayacağı soruldu. Metalhead bölümünün yapımcısı Louise Sutton ile konuştuğunu söyleyen Haynes, U.S.S. Callister’ı bir televizyon dizisine dönüştürme fikrine fazlasıyla sıcak baktığını söyledi. Uzay temalı işler arasında en başarılı senaryolardan birine sahip olduğunu belirten Haynes, bölümü televizyon serisi olarak görmek istediğini kaydetti. Black Mirror’ın yaratıcısı Charlie Brooker’ın da olası bir crossover bölümüne sıcak bakabileceğini ekleyen yönetmen “Bu ekiple yeniden çalışmak çok isterim” demeyi de ihmal etmedi. Spoiler vermemek için detaylara girmiyoruz ancak Haynes hikayenin tamamlanmadığını aksine yeni başladığını düşünüyor. Devam dizisi oldukça ilginç bir fikir, ancak gerçekleşir mi şimdilik meçhul. THR’de yayınlanan röportajı buradan okuyabilirsiniz. Tüm incelemelere ve bölümün fragmanına Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. Detaylı bilgi için http://www.log.com.tr/yasal-uyari-ve-kullanim-sartlari

kaynak: https://www.log.com.tr/black-mirror-4-sezon-acilis-bolumu-u-s-s-callister-hakkinda-surpriz-gelisme/

Gayet guzel senaryo gelmesını ısterım ....

saşırdım güzel valla izlerim

Ben izlemem wackti

keşke hang the dj uzun soluklu bir dizi olsaydı konusu sonu çok iyi olurdu

e bu bildiğin star trek olmayacak mi onunda zaten dizisi yok mu bunu niye yapıyonuz

''Uzay temalı işler arasında en başarılı senaryolardan birine sahip olduğunu belirten Haynes, bölümü televizyon serisi olarak görmek istediğini kaydetti.'' Sanırım bu insanların ne çektiklerinden haberleri yok. Bölümün ''Uzay'' teması ile uzaktan yakından alakası yok.

keşke 3.sezon finalini de dizi yapsalar

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık