"+çok parası olabilir ama asla sahip olamayacağı bir şey var. -nedir o? +bir dinazor." -the simpsons

Blindspot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Blindspot > Dizi Hakkında Soru

yeni konu aç Dizi Hakkında Soru

Arkadaşlar dizi hakkında birkaç sorum var lütfen başka diziler de izlemiş, nesnel yorumlayabilecekler cevap yazsın...
1- Sürükleyiciliğine 10 üzerinden kaç verirsin?
2- Dizi salt polisiye mi yoksa farklı temalarda işleniyor mu?
3- Bu dizinin benzerleri hangileri?

Spoiler vermeden cevaplarsanız çok memnun olurum :)

1) 10'da 5 verebilirim ancak, hatta yer yer 4, uzun vadede vasat bir yapım.
Kaldı ki, dizi izleme referansı olarak düşüncemi görmezden gelmemen gerektiğini profilimden ne kadar izlediğime bakarak da anlayabilirsin, ayriyeten dizilab'da olmayan yapımlar da var bu listeye dahil.
2) Genel olarak dizinin temeli polisiye. İçinde dram da barındırıyor ama esas sormak istediğin 'bimkurgu/fantastik' türüne kaçıyor mu ise, hayır. Dümdüz ABD polisiyesi.
3) Eğer istediğin tam da Blindspot tarzıysa Banshee ve Fargo'yu öneririm.

Cevabın için teşekkür ederim. Ben de sadece bu diziyi izleyip ona göre yorum yapan bir cevap aramıyordum. Salt polisiyeyse hiç bana göre değil. Banshee ve fargoyu da kara listeme alıyorumm :)) tekrardan cevabın için teşekkürler.

1.10/4 veririm maksimum.Klasik Türk dizisinden tek farkı içinde birazzcık bilim/teknoloji olması.
2.Salt polisiye dizisi.İçine dram falan katmaya çalışmışlar ama hiç olmamış.
3.Bilmiyorum bu kadar kötü bir dizinin benzerlerini araştırmadım.Ama salt polisiye olmayan kaliteli yapımlar istiyorsan,Banshee,True Dedective,çok benzemese de dexter,the wire ve Efsane Türk yapımı BEHZAT Ç. Yi öneririm

Cevabın için teşekkürler odinbaba :) polisiye tarzını hiç sevmiyorum. Polisiye dizilerinden tek izleyebildiklerim fringe, dexter, lucifer gibi polisiyenin ilk planda olmadığı diziler :)

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık