"birini tanıdığını sanıyorken sonra bir bakıyorsun aslında hiç tanımıyormuşsun." -dexter

Blindspot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Blindspot > Sizce Tutar mı ?

yeni konu aç Sizce Tutar mı ?

Fragmana göre yorum yapmak normal mi bilmem fakat çok aksiyonu bol gizemli bi dizi bizi bekliyor fragman çok keyif verdi yüzde 99 bu dizi tutar kaç sezon sürer bilemem fakat şimdiden yerini ayırttı beklemedeyim.

Farkındamısınız dövmeli ablamız şimdiden favori karakterim oldu sizi bilmem fakat aşık oldum :D

Sizce tutar mı ? Şimdiden yorumlayalım yerimizi alarım :D

Öncelikle gizemli konulara merakımdan dolayı ilgimi çekti aksiyon ve gerilim de işin içine girince tam izlenicek bi dizi gibi duruyo bu yüzden merakla bekliyorum

Dizi tutar mı?
NBC gibi bi kanalda yüksek bi izleyici oranı tutturması gerekiyo bu yüzden tutma şansı bana %50 gibi geliyo ama pilot bölümden sonra az da olsa bir fikir edinebiliriz
inş. güzel bir dizi olur ve tutar konusu güzel

Açık söylemek gerekirse film biraz ölümcül deney, biraz prison break, biraz ejderha dövmeli kızı anımsattı bana.. Ama hoş bir dizi olacak gibi.

ben bu kadına zaten bayılıyorum thor ya da kyle xy izleyenler hatırlar mükemmel bir oyuncu ve bence bu dizi yürür

kesinlikle tutar.

Bu dizi tutar.
Şöyle ki Jane doe'nun üzerındeki şifrelerle dolu harıtayla dizi kendini epey fazla bir süre götürür.
Ayrıca dizinin aksiyon sahneleri.new york görselleri ve hiç beklemedigin anda 'özellıkle yapılan' patlama sahnelerı harıka oluyor.İzlerken hiç sıkılmıyorsunuz.
Bu yüzden bu dizi izlenilir,tavsiye ederim.

B.B

Reyting güzel gidiyor inşallah tutar bu kadar izliyoruz yarıda bırakılmasını istemem şahsen

bu dizi tutar abi ya

hemde ne biçim tutar

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık