"bu hamburgeri o kadar çok sevdim ki, kıçımdan çıkmasın diye kıçımı dikmek istiyorum." -himym

Breaking Bad tartışma forumu

Tüm Forumlar > Breaking Bad > Başlamalı mıyım?

yeni konu aç Başlamalı mıyım?

Şimdi şöyle, Prison Break'i efsane tahtına oturtan bir dizi zevki ve anlayışım var. Etrafımdaki herkes de öneriyor diziyi ama bir dizi sırf tutmuş diye sevilmez onu düşünüyorum, Supernatural'ı sürekli zirvelerde görüyoruz amma velakin gel sor zerre gram sevmem. Ben de diziyi asıl bilen kişilere sorayım dedim, gerçekten iyi bir dizi midir, kalite yönünden Prison Break'le yarışır mı?

Supernatural ergen dizisidir gözümde.Onu sevmemekle doğru yapmışsın. Prison Break muhteşemdi.(Özellikle 1.sezon.) Breaking Bad'de o kadar aksiyon yok.Özellikle ilk 2 sezon.Ama orada işlenmek istenen konu da aksiyon değil zaten.Breaking Bad potansiyeline ulaşamamış bir insanın kanser olduğunu öğrendiğinde evrimini gösterir.
Biraz uzun yazdım kusura bakma :D Prison Break muhteşem bir diziydi.Ama Prison Break'e prens dersek Breaking Bad kral olmak zorundadır..
Kesinlikle vakit kaybetmeden başla..

BENDE BAŞLAMANI ÖNERİRİM

Pişman olmassın dram türünde kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi

prison break izledim breaking bad izlemeyi düsüşünüyorum lakin bir iki ergen fanlar yüzünden de supernatural'eergen dizisi demeyin

Breaking Bad'da Aksiyon Bölümleri Azdır Ama Aksiyon Bölümleri İse Çok Fenadır Elin Ayağın Dolaşır Birbirine Çok Sağlam Dizi Başlaman Gerek. Aksiyon Bölümü Az Olup Aksiyon Bölümlerini Çok Efsane Yapan Bir Dizidir

Bence izlemelisin. Ağır bi dram var breaking bad de. ilk sezon biraz yavaş işliyo ama sonradan kendine baya bi bağlıyo.

Bir bölüm boyunca sinek kovalamaya hazırsan kaçırma.
Evet evet kesinlikle kaçırma.Ayrıca gıcık olacağın bikaç kadın ve bayılacağın bi avukat olucak.Sonundada şaka şaka o kadarda değil.

diziden anlamıyosan boşuna izleme derim 5 para etmez insanlara göre değil.

Yani idare eder. Öyle aman aman bir dizi değil. Benim açımdan Prison break in gerisinde bir dizi. Ama şu an dizi kıtlığından dolayı izlemeye devam ediyorum.
Breaking Bad fanatiklerinin anlamadığı şey şu.Kimse sizin sevdiğiniz diziye tapmak zorunda değil. Ben de Merlin, Prison Break ve Hannibal ı çok beğenmiştim. Hiç kimseye de siz niye bu dizileri beğenmiyorsunuz aptallar diyemem. Çünkü her dizinin konusu, ritmi kendine özgüdür. Bu yüzden, ben beğendim herkes de beğensin demek, ergence bir tutum.

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık