"ölene kadar sana sarılmak istiyorum hepsi bu." -supernatural

Breaking Bad tartışma forumu

Tüm Forumlar > Breaking Bad > Breaking Bad sizde nasıl bir iz bıraktı ?

yeni konu aç Breaking Bad sizde nasıl bir iz bıraktı ?

sizce izlemeliyim ? konu özet geçermsnz ve sizce neden Breaking Bad ?

ne zaman aklıma gelse memelerım tıtrıyor güzel bi his verdı bana diziyi izlemek

Efsanenin efsanesi. Gelmiş geçmiş en iyi dizi. Böyle bi dizi daha gelemez dünyaya. Tadını çıkara çıkara izle. 1 ve 2. sezon sıkıcı gelecek ama o sezonları yavaş bitir. Çünkü 5. sezona gelince o zamanları özlüyorsun. 1 haftada bitirdim diziyi çok pişmanım.

yeni başladım bende efsane diyorlar izlemek lazım bi :D

L$T

Bitirince buraya dönücem

Birkaç hafta önce başladım şuan 2. sezon başlarındayım, yavaş yavaş izliyorum. Zamana yayarak en iyisi.

@ada00 diziyı ızleyıp bıtırdıgınde kendıne su soruyu soruyorsun ıster ıstemez.eger mr.white'ın yerınde olsam ben ne yapardım? bu cevabı dızının ıcındeyken veya bıtırdıgınde kendın ver.kalıplasmıs dogruları sarstııgı hatta yıktıgı ıcın efsanedır.sen ızle sonuna kadar.konusunu ogrenmeye calısma bence zevkı kalmaz ızlemenın.kendın irdelemeye ve anlamaya çalışmalısın.

Bugün bitirdim ve kimyayı sevmeye başladım işe yarıyormuş :D

hepinize çok teşekkür ederim. tavsiyelernizi dikkate aldığımdan emin olabilrsnz.bnm için önemli :) en yakın zamanda başlıcağım diziye ve haklı olduğunuzu göreceğimden eminim. :)

güzel yapım 3 4 5.sezonlar efsaneydi benede ki etkisi artık bir işi yaparken düzenli yapıyorum :D

bak şimdi sanki jesse ve walter senin ortağınmış gibi bir his oluyor ve çok nadir dizilerden alabileceğin bir samimilik seziyorsun.İyi ya da kötü karakter yok pek,zaman zaman iyi oluyor karakterler zaman zaman kötü.Gerçekçilik abidesi.

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık