"her günüm aynı. uyu uyan uyu uyan." -the simpsons

Breaking Bad tartışma forumu

Tüm Forumlar > Breaking Bad > Dizinin Güzelliği

yeni konu aç Dizinin Güzelliği

Breaking Bad hakkında çoğu zaman duyduğum şey : ''Dizinin tüm sezonları çok sıkıcı fakat finali mükemmel.''

Sizce haklılar mı?İzlemeli miyim?

Ben ilk sezonu yeni bitirdim. Tamam kabul aksiyon pek fazla yok(ileriki sezonlarda artıyormuş gerçi) ama zaten bu bir dram dizisi. Ben bir iki sahne dışında hiç sıkılmadım aksine üst üste izledim. Bir şans ver bence.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ulan adamlar daha 2. bölümdn küvette ceset eritiyo hala bi olay yok diyolar. olaydan kastınız sürekli çatışmaysa şimdiden bırakın. Daha çok zekice planlar üzerinde dönen bi dizi.

zaten breaking bad den rambo gibi aksiyon beklemeyeceksin.dizi üstüne koya koya efsaneleşiyor.

aksiyon falan diyosunuzda süper kahraman dizisi değil bu kardeşim aksiyonu da tatında. insanı sürekli geren dram dolu bir dizi. mükemmel bi olay örgüsü var. bu diziyi beğenmeyen arka sokaklar izlesin bilader :d

1-2 sıkıcı olabilir de 3-4-5 hakkında sallamışlar dram dizisi olmanın yanında aksiyon geliyo o sezonlarda

efsaneleştiren de bu zaten.

isimyokaq harfi harfine katılıyorum bu arada

eğer bir diziyi 3. izleyişindede aynı zevki alıyorsan o dizinin adı breaking bad tir... bence her bölümü başyapıt .. dizi sıkıcı diyen arkadaşlarada bundan başka söz söylememeli sanırsam..

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Ben de ilk sezonu izlerken öldüm öldüm dirildim,ama biraz daha işin psikolojik yanı ağır basan bi dizi,yani kamera açıları falan bile alakasız bişeyi çekiyo ama onun önemini bölümün sonunda falan anlıyosun,süreç çok yavaş ama walter kardeşimizin 5 yılda nasıl evrildiğini çok net görüyoruz olay da bu zaten AH BE Bİ SAYFA DOLDURURUM ŞİMDİ

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık