"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl

Breaking Bad tartışma forumu

Tüm Forumlar > Breaking Bad > eksik element neydi?

yeni konu aç eksik element neydi?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Diziyi bitireli baya oldu ama şimdi geldi aklıma. 1. sezon 3. bölümde falandı sanırım, hani şu walterle jesse tavandan dökülen cesetleri topluyordu, işte oralarda bi adamla bi kadın çıkmıştı, tahtaya insanın içindeki elementleri yazıyorlardı. İşte %50 azot %30 oksijen bilmemne bilmemne diye. Sonunda eksik çıkıyordu. Adam hata mı yaptık diyordu kadın yoo yapmadık diyordu. Eksik olan bir şey vardı, e hesapta da hata yoktu, sonraki bölümlerde de ne o adamı ne o kadını gördük ne de böyle bir şeyden tekrar söz edildi. Koskoca dizide buna takıldım evet ama cidden çok merak ettim yahu. Ne anlatmak istemiş olabilirler bileniniz veya bir fikri olanınız var mı? Pembe ayı olayına döndü iyice ha. En azından onu açıklamışlardı.

Benim de kafamdadır o.Kadın elementlerden geriye eksik olan oran ruh mu diyor walter da saçmalama öyle şey mi olur diyordu.

Evet, ben de ruh olduğunu falan hatırlıyorum. Yani o şekilde dile getirilmişti, eğer bu kısmı hatırlamıyorsan bir yerleri atladın sanırsam. Üstelik onu duyduğumda şaşırıp bir araştırayım demiştim, gerçekten böyle bir şey varmış. Ruhun ağırlığı 21 gram olayı falan. Dizide kaç gram eksik geliyordu hatırlamıyorum fakat dediğim gibi olay ruhun ağırlığı olmasıyla açıklanmıştı. Sonraki bölümlerde açıklanıyor diye hatırlıyorum.

Metanfetamin -_- Lütfen.

ben orayı gööstermelerinin sebebini walter'ın neden o şirketi bıraktığını anlamamız için yaptıklarını düşündüm

o kadının adı grechten değil mi

Ben eksik elementin ''ruh'' olduğunu hatırlıyorum

os2

sansar salvonun 21 gram albümünü hiç mi duymdınız la

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

O kadınla adam Walter ile Grechten değil miydi? Hatta Walter, Elliot'la para hakkında gizlice konuşuyordu.. Skyler bunu öğrenince Walter'a, "Sen ve o yeniden..." diye sormuştu. Ve bahsedilen şeyin ruh olduğunu hatırlıyorum:p

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık