"sen tanrıyla konuşursan dindarsındır. tanrı seninle konuşursa deli." -house m.d.

Breaking Bad tartışma forumu

yeni konu aç Final

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar final sahnesi tamam çok iyiydi. Fakat Jesse'ye sinir olan tek ben miyim ? Walt o kadar zaman sonra gelip gene Jesse' yi kurtarıyor ve son sahne de Jesse hala Walt' a düşman gibi bakıyor. Nankörlük etti bence. Walt ne yaptıysa Jesse'nin iyiliği için yaptı ve ailesi için tabii. Walt' ın değerini ne Jesse ne ailesi anladı. Son sahne de gerçekten Jesse' ye çok tav oldum. Bi sarılsalardı bari. O kadar yılın dostluğu var. Çok hüzünlü bitirmişler. Benim gibi düşünenler var mı merak ediyorum çünkü ciddi anlamda final sahnesine çok taktım.

sarılmalarını ben de çok beklemiştim

Aynı şeyi hem yorum atıp hemde konu açmanın mantığı nedir?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Şimdi dürüstçe yazayım kardeşim hayatını sikti 1 yıllık zaman diliminde geçiyordu sanırım Jesse'nin esir olması hatırlamıyorum çok. Jesse anlık olarak Walt'a acıdı vuracaktı. Bende açıkçası sarılmalarını beklerdim fakat olmadı.

jesse nankörlük etti bence de.ama asıl beni üzen ailenin dağılması ve o kadar paranın bok yoluna gitmesi.

Arkadaşlar çok basit bir düşünce içindesiniz bence (lütfen alınmayın bu benim fikrim) jesse kolay şeyler yaşamadı, tüm sevdiklerini kaybetti. ve tüm bunlara sebep olan kişininde ''walter'' olduğunu ''walter'ın ağzından'' duydu. Sizce her ne kadar yıllık dostluk olursa olsun veyahut onu kurtarmış olursa olsun siz sarılır mıydınız? Bence kafasına sıkmamak jesse için bir nevi sarılmaktı. Daha fazlasını beklemedim, olsaydı da saçma olurdu zaten. ki jesse'nin son kaybettiği kişi ailesinden saydığı bir bayandı, psikolojiyi bir düşünsenize tamam sonuncusuna walter sebep olmadı ama yine de kafasının normal olmadığı gerçeğini değiştirmiyor bu.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık