"erkeğin her adımı, her nefesi, her kelimesi ve hatta her bakışları yalan olabilir ama ağlamaları asla.." -icarly

Breaking Bad tartışma forumu

yeni konu aç siteyle ilgili.

yorum yapamıyorum hiçbir şekilde hiçbir diziye, bölüme. fakat forumlardaki başlıklara yorum yapabiliyorum. bu sorunu nasıl düzeltebilirim bilen var mı? yorum yapamadıkça sinirleniyorum ya dizide sinir olduğum yeri yorum atıp içimi dökecekken bunu da yapamamak iyice sinirlendiriyor insanı.

sayfaya mesaj at

teşekkürlerr

Tarayıcınızın geçmişini silin. Düzelecektir :)

deneyeyim bir teşekkürler :) fakat bir şey daha eklemek istiyorum siteye mesaj attım düzeldi 1-2 yorumdan sonra yine yapamadım, sonra yine mesaj attım en fazla 1 gün sonra yine yorum yapamadım. 3.kez mesaj attım daha sonra düzelip düzelmediğini denemedim ama bu sorun böyle sürekli yineyelecek mi? benim gibi bu sorunu yaşayan birisiyle pek karşılaşmadım.

a yapma ben çok karşılaşıyorum. Geçmişi sil yeter

şimdi karşılaşmış oldum o halde :D teşekkürler

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

geçmişi kaç defa silmeme rağmen (yani defalarca yorum yapamadıktan sonra her seferinde denedim) ama yok yine olmuyor yine olmuyor! çok içimde kalacak 5x12 için bu yorum.jesse'ye sövenlere de,walter'a sövenlere de hak vermiyorum.jesse o sıralar çok nankörlük etti walter zamanında ona babalık yaptı, jesse'nin hayatı kurtulsun diye kendini resmen ölüme yolladı.kaç defa kurtardı.sonra jesse gus için sattı resmen walt'ı, walt ölecem diye sıçıyodu altına jesse hele mike,gus.walter öldürmeyeceğini biliyodu kendini kurtarmak ve jesse'yle eskisi gibi olmak için yaptı bunu çok aşikar.çünkü jesse çekilen yere geliyor.çocuğu zehirlediği için kızdı,sinirlendi haklı tamam ama çocuğu risinle zehirlemedi hala neden risin risin deyip duruyor anlamadım.walt jesse'ye kölesi gibi davranırken şerefsiz derken dibine kadar haklıydı jesse ama onca şeyden sonra bu şey yüzünde(öldürmeyeceğini biliyodu) aşırı düşmanlaşmasına gerek yoktu.walter'a ilahlaştırmaya da gerek yok, jesse'yi omuzda taşımaya da. (yanlış anlaşılmasın ama dizinin ilk bölümünden beri içlerinde en sevdiğim jesse ama kaç bölümdür walter'a edilen küfürler insanı delirtiyor)

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık