"bu şey nasıl uçurulur biliyor musun?" -doctor who

Breaking Bad tartışma forumu

Tüm Forumlar > Breaking Bad > skyler white'ı anlamak

yeni konu aç skyler white'ı anlamak

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Diziyi izleyen tayfanın %90 nı skylerın kaşar olduğu düşüncesinde okey şimdi
kaşar mı? - evet
tedle yattı mı - evet
kocasını evden kovdu mu - evet
walterın kanserinin nüksetmesini istedi mi ? - evet

ama bütün bunları kenara bırakırsak ki ben şöyle düşünüyorum sylerın çok fazla üstüne gidiliyo dizinin ilk başlarını ele alırsak kendinizi skylerın yerine koyun .
hamilesiniz ,oğlunuz engelli bir genç,maddi durumunuz kötü bide bunun üstüne kocanız ölümcül bir hastalığa yakalanıyor bu etkenlerden biri bile bir kadının yaşayacağı kötü durumlardan biri iken skyler hepsini bir anda yaşıyor
devam edelim hasta kocanız uyuşturucu işine giriyor neden tedavi parasını karşılamak ve eğer ölürse çocuklarına ve eşine para bırakmak güzel peki işler ilerlediğinde walter bir anda başka biri oluyo ve değişim geçiriyor ve bazı gizli kapaklı işlerle uğraşıyor bu durumdan skylerda etkileniyo ,hatta walterın durumunu öğrendiğinde onun yerine para aklamak için uğraşıyor
şimdi tüm bunları düşünücek olursak ki evet skyler az kaşar değildi ama en azından onun halindende anlamak gerektiğinin tarafındayım
çünkü walter bi süre sonra bu işi ailesi için değil kendi için yapıyodu
kendisine ,ailesine,jesseye,mike yaşattıkları kendi suçuydıu

OROSPU SKYLER

Hocam katılıyorum tamam Skyler melek sayılmazdıda her şeyi de Skyler'dan bilmek olmaz Walter da çok bencillik yaptı.

Neyse ne, kim ne yapmış olursa olsun bu Skyler'ın birazcık daha az orospu olduğunu göstermez.

Walter'ın parasıyla Ted'in borcunu ödemek nasıl bir orospuluk peki ? Paralar aklanmaya başlayınca gayet de sakinleşiyor para akmaya başlayınca hayırlar olsun ?

Hiçbir zaman Skyler orospu demedim, diyenlerin çoğunluğunun da sürü psikolojisinde olduğunu düşünüyorum. Bana göre gayet gerçekçi ve yaptığı her şeyde bir mantık olan karakterdi.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık