"İki türlü acı vardır, seni güçlendiren acı ve sana acı çektirmekten başka bir işe yaramayan boş acı. Boş şeylere sabrım yoktur." - Frank Underwood

Breaking Bad tartışma forumu

yeni konu aç TAKTİK VERİN

Arkadaşlar Breaking Bad'in şanını zaten herkes biliyor, neyse konumuz bu değil. İlk bölümlerini izledim ve duyduğum o kadar iyi yoruma rağmen ısınamadım. İzlemek istiyorum ama bazen bilgisayarı kapatasım geliyor. Sonralara doğru açılan bir dizi mi? Lütfen -spoiler vermeden- düşüncelerinizi belirtin.

Şimdiden teşekkürler..

breaking bad başlarda sarmıyo doğru ama biraz daha izleyince bir bakmışsın her gün izliyosun sarıyor......

izle bırakma kesinlikle izlemene değecek, hele 5.sezon insanın bırakası gelmiyor:)

bence de izlemeye devam et sen

Bende aynı durumdaydım. Biraz zorladım ilerleyen bölümler sarıcak ve arka arkaya 6-7 bölüm patlatmaya başlıycaksın tabi teşekküre gerek yok iyi seyirler :D

Direkt başla hiç bekleme ben 5. sezon bitmesin diye pc ye geçmiyorum. o derece hayatına giriyo

yaklaşık 2-3 hafta önce başlamıştım diziye ilk 3 bölüm izledim sarmadı. Sonra 2 3 gün sonra tekrar izlemeye başladım ve bugün 5x10 dayım ve dizi bitmesin diye izlemiyorum. Keşke senin yerinde olsaydım da baştan izleyebilseydim
:'(

@MissSalvatore aynen son cumlende belırttıgın gıbı -sonradan açılan bi dizi- hem de cok ıyı acılıyor bak.bırakma diziyi.

İlk bölümün sonunda bağımlılık yapan dizidir nasıl ınsamıyorsunuz efsane bir şey :D

ben tam olarak diziyi 3. sezon 9. bölümde sevmeye başladım. ondan öncede hoşuma gidiyodu ama tam olarak dediğim zaman alıştım. ondan sonrada gitgide bağlandım şuan 4.ün sezon finalini izledim bi süre 5e başlamamayı düşünüyorum çünkü biterse boşluğa gircekmişim gibi hissediyorum. diğer diziler bunun yanında halt etmiş. bende çok fena bi iz bıraktı o kadar çok şey yazmak istiyorumki ama susucam kısaca kesinlikle devam et

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık