"hakikat, yalanlarda başlar..." -house m.d.

Brooklyn Nine-Nine tartışma forumu

yeni konu aç İPTAL EDİLDİ

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

twitterda gördüğüm bir haberden sonra yabancı siteleri de araştırdım emin olmak için ve canım çok acıyarak söylüyorum ki sezon altı gelmeyecek. fox diziyi iptal etmiş. fox kanalı kapat git lütfen. senelerdir izlediğim bir şeyleri en doğru ve dozunda yapan diziydi.
örneğin gaylik yok sayılmamış ama gözümüze de sokulmamış, toplumun bir parçası olan normal insanlar oldukları için böyle aktarılmışlardı. habire magazin konuşan tvdeki gay streotipine uymuyor, dışlanmıyorlardı. dizideki kadın karakterlerin biri çavuş oldu ve nişanlısından daha çok maaş almaya başladı haliyle, ama jake olması gerektiği gibi her zaman sevgilisinin yanında oldu. her biri birbirinden ne kadar zıt karakterler olsalar da hep birbirlerinin yanında oldular. söylemek istediğim bu dizi beni güldürdüğü kadar duygulandırdı da. keşke böyle arkadaşlarım olsa dedirtti. iptal edilmesi çok yazık oldu. her bakımdan örnek alınması gereken bir diziydi. geçmiş olsun hepimize :(

GELİŞME: Netflix, hulu, nbc ve bir kanal daha diziye talipmiş. umarım kurtarırlar #saveb99

NBC diziyi bünyesine katıp onay verdi

evett onu yazmaya gelmiştin çok mutluyumm

konuya abone kullanıcılar 2

Yukarı Çık