"gerçeği aramak kolay, kabullenmek zordur." -star wars

Chilling Adventures of Sabrina tartışma forumu

yeni konu aç benzerlik

riverdale'in hayranı değilim çünkü script bana çok basit geliyor. benim kendi görüşüm, aynı fikirde olmak zorunda değilsiniz. ikisi de archie comics'den olduğundan sormak istedim, bunda da aynı sorun var mı? eğer yoksa başlamayı düşünüyorum.

aslında bakıldığında baya farkları var. Bu dizi de öyle çok aman aman zekice kurgulanmış denemez. Çerezlik bir dizi. Kafa dağıtmak için ideal bence. Öyle ciddi güzel kurgulanmış diziler arıyorsan Castle Rock izle mesela onun senaryosunu Stephen King yazmış. Dark var o da baya iyi. Bu liste uzar kaçtım :D

riverdale'e kıyasla daha iyi kurgulanmış bir de en azından konsepti falan var güzel bence. Tek sorun izlerken bana sürekli Acemi Cadı ve Sihirli Annemi hatırlatması

Şöyle ki bu dizi zaten çekilmil eski bir dizinin günümüz teknolojisinin de yardımıyla tekrar uyarlanması. Belki hatırlarsınız -ben hatırlıyorum hatta- sabrina nın sitcom gibi komedi tarzı eski bölümleri vardı. acemi cadı falan zaten onun bizim ülke uyarlaması -ahsgdhagsfd keşke uyarlamasalardı ama neyse- ama genel bakış olarak bence fena bir iş çıkartmamışlar. ben de daha ilk bölümü izledim ama beni sıkmadı öyle çok . izlenebilir. farklı bir konu. hani araya bir tane cadılı madılı dizi sıkıştırmak isterseniz gideri var :D

Riverdale'den nefret ederim ama bu baya iyi

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık