"kusura bakma seni mükemmelliğimin sesi yüzünden duyamıyorum." -how i met your mother

Chuck tartışma forumu

Tüm Forumlar > Chuck > Arada açıp izlemek için öneri bölümler

yeni konu aç Arada açıp izlemek için öneri bölümler

Sosyal medya'da bir yerde Chuck ile ilgili bir paylaşım görüp, hemen açıp sitcom olmasa da onun niyetine izlemek için stressiz, biraz romantik ve komik aklınızda kalan güzel bölüm önerilerini alalım.

pilot bölümü en güzelrinden biri

chuck versus the helicopter
chuck versus the wedding planner
komik mi değil mi bilmiyorum ama nedense bu iki bölüm aklımda kalmış. diziyi 2 kere bitirdim artık sen düşün :)

1.sezon 2.bölüm efsane sahneler var :D masadan örtüyü vola diyerek çekmesi :D :D :D

3 sezon 14.bölüm

en iyisi aç baştan izle ben öyle yapıyorum şuan 3.sezon 5.bölümdeyim başlamadan önce lan zaten hepsini biliyorum diyosun ama inan izleyince çoğu yerini unuttuğunu görüyosun ve yine kahkahalarla izliyosun chuck'ı bitireli 4 sene oldu tekrar başladım

2.sezon 1.bölümü hep açıp izlerim

chuck vs the cougars 2x04 sarah nın lise yıllarına dönmesi ve en güzel bölüm sonlarından birini içerdiği için. artı güzel kız kavgası da var :D

3x13 kesinlikle

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bence en iyi bölümü son bölümü o sahilde ki sahne beni benden almıştır hep bölüm isimlerini hatırlamadığımdan hep açıp baştan izledim ve hala kahkahalarla izliyorum 4 kere bitirdim canım sıkıldıkca bu diziyi izliyorum çok düzel dizi gerçekten

kesinlikle 2. sezon 22. bölüm. Hele son sahne :D " Guys İ know kung-fu"

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık