"bir adam kendi oğlunun ölümünü görecek kadar yaşamamalı." -oz

Chuck tartışma forumu

Tüm Forumlar > Chuck > Başlasam mı?

yeni konu aç Başlasam mı?

Sicak havalarda yeni bir diziye baslamak istiyorum nasil guzel bir dizi mi? izlemelimiyim

Oldukça güzel. Başlamanı tavsiye ederim

Beklemen hata, kesinlikle başlamalısın.

B.B

Bende yaz aylarında bitirmiştim.Yazın çok güzel keyif veriyordu.Başla derim

Başlığı görür görmez oha başlığa bak dedim ve tıkladım :D Kaybettiğin her vakit için kendine küfredeceksin. ;)

2011 senesinde Cnbc-e de rastlamıştım ve çok beğenmiştim hayatımda izlediğim ilk yabancı dizi çoğu bölümünü izlemiştim ama tekrardan başladım araya zaman girince insan unutuyo ve gerçekten hayatımda izlediğim en güzel yabancı dizi tek 1 dakikasında bile sıkılmıyorum bak yine hüzünlendim şimdi:( KESİNLİKLE BAŞLAMALISIN

Bugüne kadar yapılmış en güzel underrated dizi olduğunu düşünüyorum. Piyasadaki saçma diziler gibi değil. Karakterleri sanki senin arkadaşınmış gibi hissediyorsun, o kadar keyifli ki seyretmesi... Yani kesinlikle başlamanı öneririm. Ayrıca başlayacaksan dizinin sonlarına doğru ağır bir depresyona girmeye hazır olman gerekebilir... Tabii insandan insana değişir ama benim bu diziyi önerdiğim birkaç arkadaşım da bitişine bayağı üzüldü :)

Ben bu diziye 3.kez başladım yani o kadar güzel

kesinlikle izlenmeli.

Geç bile kalmışsın hemen başla!

Kesinlikle izlediğim en harika dizilerden birisin,eğer hala başlamadıysan hemen izlemen gerek.

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık