"sen plan yaparken tanrı yukardan güler." -supernatural

Chuck tartışma forumu

Tüm Forumlar > Chuck > Finalle ilgili

yeni konu aç Finalle ilgili

Vay be bilmem kaçıncı izleyişim şu finali hâla ağlatabilir beni.
Finalle ilgili şunları söyleyebilirim aslında başladığı gibi bitti.İlk bölümden o kadar çok alıntı vardı ki.
*Yine bir bomba imha görevi.
*Ve tabi ki Irene Demova ...
*Chuck'ın eski sevgilisini aşırı özler halleri (ilk bölüm Jill bu bölümde sarah.)
*Ve tabiki Efsane bir şarkıyı keşfetmeme vesile olan Final sahnesi.Kumsalda çalan şarkı da aynı. Chuck sayesinde dinlediğim mükemmel şarkı: "Rivers And Roads". Vay be bu şarkı hâla duygulandırır.
*Zaten görev sırasında ilk buluşmadaki mekana gitmeler,Sarah'nın ilk çalıştığı yere gitmeler.
*Sarah'nın gelip zile basması.(Bu sefer basmadı gerçi.)İlk bölümü çağrıştırdı bana yine.
Falan filan. Efsane ötesi efsaneydi.Final hakkındaki görüşlerime gelicek olursak beğenmeyen çok arkadaş olmuş.Benim tek beğenmediğim yanı bir daha izleyemeyecek olmamdır.Harika bir finaldir arkadaşlar.Tüm sezonu özetlemesiyle,Mutsuz son gibi gözüken aslında "mutlu son" ile bitmesiyle inanılmaz bir finaldi.Gerçekten Bir efsane böyle bitti arkadaşlar.Keşke intersect benim hafızayı da sıfırlasa da şu diziyi baştan izleyebilsem. Saygılar^

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Hocam seyirciye açık bir final yaptı adamlar zaten.Gayet güzel bir finaldi.Neyini beğenemiyorlar anlamıyorum.Öpüştüler ve bitti.Belki de Sarah'In beynini tetikleyen bir öpücük oldu bu ve her şeyi hatırladı.Çok sert yaklaşmamak lazım ama şunu da belirtmek isterim ki;5. sezon başlı başına rezaletti.İlk 4 sezona -ki özellikle 3. sezona- büyük bir hakaret seyrettik.Daha güzel olabilirdi.Hayatımda izlediğim en güzel dizi Chuck'tır ve 7 kere baştan sona izledim ama 5. sezon çok kötüydü.

Aynen öyle dostum.Artık bitirmeye oynadıkları için maalesef batırdılar.Yeniden başlasa veya filmi çıksa da izlesek keyifle.Boşluğu dolmuyor çünkü.

Bugün bitirdim... İlk bölüme başlarken forumu okumak için sabırsızlanıyordum... Bu gün nasip oldu) Fİnali çok güzeldi...

İlk bitiriş güzeldir ya aradan biraz zaman geçsin unutursun bile bölümleri tekrar baştan sona izle :D

Boşluğu doldurulamayacak bir dizi...

Merlin'le doldurmuştum ben ilk bitirdiğimde. Tavsiye ederim işe yarıyor. Merlin iyidir :)

Bence Chuck'ın boşluğunu bi tek Chuck'a tekrar başlamak dolduruyor. :)

arkdaşlar ben böyle güzel bir dizi izlemedim. dün son iki bölümüizledim hala ağlıyorum.
Ve suan diziyi bitirdiğim için büyük bi boşluk içindeyim ne izlicem yerini ne doldurcak bilmiyorum :/

https://www.youtube.com/watch?v=N8zIiSaETqk 2016 dan bi panel ilgilenen varsa

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık