“Hiçbir yazar iyi bir hikayeye direnemez, tıpkı hiçbir politikacının tutamayacağı sözler vermeye karşı koyamadığı gibi.” - Frank Underwood

Chuck tartışma forumu

yeni konu aç sarah ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

03x05 e geldim ama bu sarah ve chuck bi birleşemediler sarah adım atsa chuck batırıyor chuck yaklaşsa sarah uzak yemin ederim sadece birleşiceklermi görmek için izliyorum geçe geçe . allahını seven bi arkadaş söyleyebilirmi ne zaman nasıl birleşicekler .

Sen diziyi bitirdikten sonra ne zaman birleşecekler değil neden birleşmediler olacak : D

Kardeşim az önce diziyi bitirdim ve yemin ederim içim bi hoş oldu böyle bi eksiklik var sanki ben çok dizi izledim profilime eklemediğim daha diziler var ama ilk defa bi dizi finalinde böyle hissediyorum nasıl bir final öyle kötü desen değil iyi hiç dğeil ama bi hüzün var nedense bu diziyi bitirmemeleri gerekirdi

dizinin finalinde bir boşluk var sonunu izleyici kendi kafasında istediği gibi doldurabilir ama çok klasik olurdu leyla ile mecnunda birde chuck ta bunu anladım sanki diziyi yarıda kesermişçesine koptu bir anda

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık