"oz’un geri kalanında kimse kendisine davranılmasını istediği gibi davranmaz." -oz

Constantine tartışma forumu

Tüm Forumlar > Constantine > Dizi hakkında ki görüşleriniz neler?

yeni konu aç Dizi hakkında ki görüşleriniz neler?

Hepimizin bildiği üzere iyisiyle kötüsüyle dizi bir başlangıç yaptı ve sezona emin adımlarla devam ediyor. Türk seyircisi (özellikle genç nüfus) artık yabancı dizilere daha bir duyarlı oldu ve artık yavaştan damak tadımız da gelişmeye başladı diyebiliriz. Benim merak ettiğim sizin Constantine hakkında neler düşündüğünüz. Benim görüşüm şöyle: Dizi güzel fakat hikaye örgüsü biraz zayıf. Bir de her bölüm ayrı bir olay üzerinden ana hikayeyi toparlamaktansa tek bir ana hikaye üzerinden gitmesi çok daha etkileyici olurdu diye düşünüyorum. Şuan olduğu şekliyle biraz dağınık bir imaj yarattığını düşünüyorum. Bunun dışında bir DC uyarlaması olduğundan easter egg leri görmek hayli hoş oluyor; örneğin türk izleyicilerden kaç kişi fark etti bilmiyorum fakat ilk bölümün bir sahnesinde mahzende kızın eline almaya çalışıp da John'un hakkında uyarıda bulunduğu bir başlık vardı, o başlık başka bir DC karakteri olan Doctor Fate'e ait. Neyse uzun yazdım, sizin görüşleriniz neler?

Dc ile içli dışlı olunca o doctor fate in başlığını görünce ''aha anasını doctor fate lan '' diye bir tepkiye girmiştim,
gayet güzel ilerliyor john a argoyu biraz daha yüklemeliler, daha sert bir kişiliği olmalı, he bir de sigara içse çok güzel olur artık :D

Aslında dizi gayet güzel gidiyor John karakteri dizide iyi oturmuş ama tabi sigara gibi büyük eksiklerde var belki ilerki bölümlerde tek bir olay üzerine odaklanılır

Dizideki aksiyon ve macera çok dengesiz. Aksiyon oluyor birden kesiliyor, sonra birden giriyor birden kesiliyor. Tat vermiyor bana.

bişeyler eksik tadı veriyor hep bana ama ne çözemedim.

Konu gerçekten biraz zayıf kalmış yoksa filmi efsaneydi.

izlemesi çok keyifli ancak ortak hikayeye bağlaması lazım yavaş yavaş diyorum ve matt in replikleri hareketleri constantine in çocuk versiyonu gibi biraz daha sert durmalı, argo kullanmalı eğer bu yönden gelişirse karakter ve hikaye tadından yenmez bu dizi

con umursamaz ,vurdumduymaz ve işini bilen biri olarak beni etkiliyo

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık