"Geçmişi ne kadar derine gömdüğün önemli değildir. Geri gelir." - Frank Underwood

Constantine tartışma forumu

Tüm Forumlar > Constantine > İptal Edilme(miş) Olabilir

yeni konu aç İptal Edilme(miş) Olabilir

Arkadaşlar bilindiği gibi constantine ne kadar harika bir dizi olsada pek ilgi görememiş ve ''Ha iptal'' oldu olacak derken ilginç bir bilgi gördüm görünce çok sevindim eğer doğruysa Constantine Syfy'ye Hellblazer adı ile geçmesi düşünülüyormuş eğer geçişi yapılırsa harika olur cünki Supernatural dışında böyle bir dizi izlemek inanılmaz keyifli benim açımdan 10 sezon olsa sıkılmadan izlerim :)

Syfy bi güzellik yapsana Constantine Abimize kıyak yapsana :D

İsim değişikliği çok büyük bir hata olur bence. Dizinin yayını için DC de işin içine girmediği sürece pek sağlıklı bir geleceği olmayacak galiba ne yazık ki

vallaha bu diziyi türkiyeye satarlarsa tutar dizi bana kalırsa oradan çok türkiyeden takip ediliyor ve en heycanlı yerde finale girdiler

Son haberlere göre dizi iptal "edilmemiş" ve ne yapılacağı konusunda konuşmak için bir toplantı ayarlanmış. İptal edilse direkt edilirdi, Warner Bros ve NBC yetkilerinin zaman ayırıp katıldığı bir toplantı olması demek, ellerindeki malzemeyi değerlendirmek istediklerini gösteriyor. Umarım şu Daredevil mucizesinden sonra Netflix alır da coşarız :) http://comicbook.com/2015/04/14/constantine-cerone-clarifies-that-series-is-not-canceled-yet/

işte bunlar hep keanu reeves yüzünden cool cool oynadı consatantine'i şimdi millet constantine beğenmiyor ki dizi gayet güzel

Devam etmesi gereken bir dizi :)

Ve iptal edildi senaristinin yaptığı acıklamayla hüsrana uğradım ve efsane burda bitti.

Yazık oldu böyle diziye.

iptal edilen dizinin dönme olasılığı yok gibi takmayın ne diziler gördüm buna benzer ilk sezonda patlayan şans birazda bence.

Arrowa konuk olacağından dolayı CW DC Universe katılıyor. Yani diziyi CW alabilir. Size tavsiyem konuk olduğu bölümü siteden de takip etmeniz.

Arrow'a 4.sezon 5.bölüm'de konuk olacak.

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık