"dünden ders çıkar, bugünü yaşa, yarın için ümitlen." -albert einstein

Criminal Minds tartışma forumu

Tüm Forumlar > Criminal Minds > İzlenmeye değer mi?

yeni konu aç İzlenmeye değer mi?

Diziye başlamayı düşünüyorum. Dizinin akışı hakkında bilgi verir misiniz?

Kesinlikle izlemeye değer. Her bölüm farklı bir dava işleniyor.

Teşekkür ederim bilgi için :)

Eskiden FOX tv'de çıkardı geceleri 3-4 gibi, sabah okula gideceğimi bilsem de kalkar izlerdim. O yüzden hiç durma başla derim.

gelmiş geçmeyen en sağlam polisiye dizilerinden fakat her güzel şeyin sonu olduğu gibi buda birgün bitecek.

izlemeye değer mi ?
Bence hayatının ne kadar değerli olduğunu ve dostlarına ne kadar ihtiyacının olduğunu bu dizide anlıcaksın.

Aksiyon , polisye , macera , komedi hersey bir arada bu dizinin İMDB'de daha yüksek oy alması gerekırdı. Dizilab'a eklenınce bastan basladım izlemeye en can alıcı noktaların başı 1. Sezonun sonu ve 2. sezonun başlangııcı :)

diziyle ilgili ilginç bir durum var. Dİğer dizilerin aksine karakterlerin özel hayatları bizi öyle ahım şahım ilgilendirmiyor. Sadece özel hayatlarına devam ediyorlar. Aslında safkan bir konu dizisi. 10-15 dk özel konuşma geçer o kadar maximum

kesinlikle izlemeye değer ve dizi kendine bağlıyo bazı karakterlerin ölümüne ağlamıstım bile(ve gidişine) izlenicek bi dizi

Eskiden sinefildim ben bu dizi sayesinde dizi izlemeye başladım ve artık neredeyse hiç film izlemiyorum gibi oldu... İlk sezonda Reid'e, diğer sezonlarda karakterlerin tümüne bayılacaksın! Şahsen benim favorilerim Reid ve JJ...
Her neyse izlemeyi düşünen varsa hiç durmasın başlasın derim ben.
Mesela bunu yazarken bile canım çekti açıp eskilerden bir bölüm izliycem

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık