"eğer iki yüzlü olacaksan en azından birini sevimli yap." -marilyn monroe

Criminal Minds tartışma forumu

Tüm Forumlar > Criminal Minds > Reidin Uyuşturucu Kullanması

yeni konu aç Reidin Uyuşturucu Kullanması

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar 2.sezon 15. bölümde Raphael Reid'e uyuşturucu veriyordu. Reid daha sonra kendi isteğiyle uyuşturucu aldımı ?

Almadı diye hatırlıyorum

TRT HD'den de izliyorum 7. Sezon 2. Bölümde Reid ile J.J tartışırken Reid ''Ya tekrar dilaudid alsaydım.'' diyor.Daha önce almış gibi geldi

aldı hatta bir bölümde Hotch birine ekibimde uyuşturucu kullanan bile var diyor. Sonra uyuşturucu yüzünden işi tehlikeye giriyor ve Gideon'la konuşurken işim daha önemli kendimi toparlayacağım diyor ve bırakıyor zaten sonraki bölümlerde göz altları normale dönüyor

Hangi bölüm acaba hatırlıyor musun

2 den sonraki sezonlarda tam hatırlamıorum ama kullanıyor uyusturucu

2. Sezon 15. Bölümde Tobias Reid'e uyuşturucu veriyorda ondan sonra Reid kendi rızasıyla kullanıyor mu

kulllanıyor

Hangi bölümde biliyor musun ?

Galiba Reid'i damardan kendisine enjekte ederken görmek istiyorsun fakat öyle bir sahne olmuyor. Yanılmıyorsam sonraki bölümlerde başta acaba kullansam mı kullanmasam mı diye gel gitleri oluyordu. Sonrasında da yüzeysel bir şekilde dialoglardan, tavırlarından ve uyuşturucuyla alakalı konulardaki hal ve hareketlerinden kullandığını anlıyorsun. Bir süre böyle geçiyor sonra yine aynı şekilde yüzeysel olarak bıraktığını öğreniyorsun. Yani bu konu üzerinde pek durulmuyor.

Bende asijokerin mesajını görünce damardan alıyor diye düşündüm. Saol bilgilendirdiğin için

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık