"herkes biraz yalnızdır... en zenginin bile fakirliğidir yalnızlık... -leyla ile mecnun

Da Vinci's Demons tartışma forumu

Tüm Forumlar > Da Vinci's Demons > yeni diziye başlamayı düşünüyorum Da Vinci's Demons mu Vikings mi

yeni konu aç yeni diziye başlamayı düşünüyorum Da Vinci's Demons mu Vikings mi

Da Vinci's Demons mu Vikings mi

da vinci

ikiside farklı tarz diziler, karşılaştırılamaz. sıradan ikisini de izle derim

zaten öyle yapıyorum teşekkürler @cassandra

tabikide vikings

Vikings seni aksiyon bakımından doyuracaktır, o kadar hikaye bekleme ondan. Da Vinci's Demons ise seni hikaye bakımından doyuracaktır. İkisi de tarihte yaşanmış olaylardan baz alınarak yapılıyor fakat Da Vinci's Demons çok daha gerçekçi bir şekilde yapıyor bunu.

bencede ikisini izle ama da vinci yi daha önce izleyebilirsin

@pressr Vikings tarihle paralel gidiyor kurgu az Da Vinci full kurgu. yani aslında son cümlenin tam tersi. Zaten Vikings History Chanel yapmıyormuydu biraz araştır istersen ?

ARKADAŞLAR SAOLUN GEREK KALMADI.İLERKİ BÖLÜMLERİ İZLEDİM DAVİNCİ KIZ KARDEŞİYLE KİTAPTAN 1 SAYFA OKUYOLAR.KİTAPTA GÜÇLÜ SİLAH TASARIMLARI VAR AMA SADECE ÖZEL MEKANLARDA VE ÖZEL ZAMANLARDA OKUNUYOR.KIZ KARDEŞİYLE SİLAH YAPIYOLAR OKUDUKLARI SAYFADAN.ŞİMŞEK GÜCÜNÜ ALIP MERCEK SAYESİNDE SİLAH OLARAK KULLANIYOLAR.
KİTAPTA GÜÇLÜ SİLAH TASARIMLARI VAR.ÖZEL KİŞİLER OKUYABİLİYOR SADECE.DAVİNCİYLE KIZ KARDEŞİ BİRLİKTE OKUYOLAR SAYFAYI VE GÜÇLÜ BİR SİLAH YAPIYOLAR.BUADARA DA VİNCİNİN ANNESİNİN BOĞAZINI KESTİLER.BİDE ŞU ZENCİ Bİ ADAM VARDI CLARİESEYİ SİKEN ONUDA DAVİNCİ ÖLDÜRÜYOR.

İLERKİ BÖLÜMLERDE OLACAKLARI SÖYLEDİM ŞİMDİDEN BELKİ İZLEMEK İSTERSİN DİYE

@wnom66 ulan orospu cocugu spoiler button gotune girsin hevesimi sikip attin bir de utanmadan ilerde olacaklari soyledim izlemek isterseniz diye yazmis mala bak aminakdoumun salagi

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık