"ama şunu bilmeni isterim ki kendimi mutluyken düşündüğümde yanımda sen oluyorsun." -supernatural

Daredevil tartışma forumu

yeni konu aç 3.SEZON

3.Sezon ne zaman punisher varmı bildiklerinizi paylaşır mısınız?

Daha kesin bir tarih yok ama 2018'de çıkacak 3. sezon. Punisher'ın da kendi dizisi çıkacak bu yılın sonlarına doğru ama Daredevil'ın 3. sezonunda olup olmayacağı belli değil. 18 ağustosta Marvel'ın Netflix dizilerinin (Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist) dizilerinin birleştiği Defenders dizisi çıkacak. Daredevil'ın iki buçukuncu sezonu niteliğinde biraz. Diğer dizilerin de daha birer sezonu olduğu için onların da bir buçukuncu sezonu gibi bir şey olucak. Ayrıca Punisher da büyük ihtimalle Defenders'ta konuk oyuncu olucak. Evrene tam anlamıyla hakim olabilmek adına hepsini izlemek lazım. Ben de gerideyim Luke Cage ve Iron Fist'i tamamlayamadım henüz. Profiline baktım şimdi de Luke Cage'e başlamışsın sanırım bu evrenden zaten haberin var ve biraz boşuna anlattım ama neyse :) umarım yardımcı olabilmişimdir

işte 3. sezon bilgisi http://www.imdb.com/title/tt3322312/episodes?season=3&ref_=tt_eps_sn_3
sadece 2018 diyo kesin bişi yok

Çok özledik be... Bir an önce gelsin de izleyelim.

Tahmini olarak Ağustos.

Daredevil pek izlemiyom ama Punisher ın kendi dizisi çıkacak

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık