"sevdiğin işi yaparsan hayatın boyunca bir gün bile çalışmış hissetmezsin." -person of interest

Daredevil tartışma forumu

yeni konu aç Daredevil

Daredevil'i sonuna kadar izledikten sonra, diğer izlediğim arrow ve flash'tan o kadar çok soğumdum ki anlatamam. Arrow ve Flash'ın kurgusu vs. bana çok basit geldi. Daredevil'de resmen kalite akıyor diyebilirim. Aksini düşünenen varsa Fanboyluk yapmadan düşüncelerini söylesin...

arrow gerçekten benim en sevdiğim dizilerdendi ve the flash zaten bebek dizisi gibiydi şuan bende daredevilin 8. bölümündeyim ve aynı durum bendede söz konusu. yani arrowun ilk 2 sezonu harikaydı tabi ama ne biliyim bu dizi gerçekten kaliteli bir dizi ve arrow bunun yanında hafifçe sönük kaldı

kesinlikle Daredevil'e başlamadan önce Arrow'u izliyordum daha sonra Daredevil'e başladım öyle olunca Arrow yarım kaldı Daredevil bitince hiç Arrow'a devam edesim gelmedi.

Arrow ilk 2 sezonu gayet iyiydi 3.sezon kurgusunu batırdılar arrow'un 3.sezonun kötü olmasının sebebleri kadroda gereksiz çok karakter olması,felicity karakterinin gereğinden fazla abartılması ve kurgusunun kötü olmasıydı ama Daradevil tam aksine herşeyi kararında yapmış

Aynen öyle ilk 2 sezon güzeldi, özellikle 2. sezon . 3. sezonda herkez kahraman oldu. felicity bile DC oldu . ben daha ne diyim

2 hafta boks öğrenen laurel , ras al ghulun 3,4 dövüşçüsünü aynı anda dövüyor. ulan mübarek bende 2 yıldır muay thaiye gidiyorum 4 kişiyi dövemem gibime geliyor. bu gidip professionel dövüşçüleri dövüyor kurgunun içine apaçık sıçmışlar kafasına maske takan kahraman oluyor. arrowun şuan ki kurgusu 7 ve 10 yaşındakilere hitap ediyor. aynı bende senin gibiyim. hiç bir mantık hatası yok daredevilda . ve kurgusunuda çok güzel oturtmuşlar. 1.sezonu 1 günde bitirdim . 2.sezonda daha harika olucak diye düşünüyorum .daredevil izledikten sonra arrow ve flashdan abonelikten çıktım daha da izlemiyecem . arrow ve flashın mantık hatalarını anlamayanlar 7 ile 10 yaş arasıdır.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık