"birinin hayatına öylece girip, onlar için değerli bir hale gelip, sonra da çekip gidemezsin öylece." -the walking dead

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > Daredevil'den önce izlenmesi gerekenler...

yeni konu aç Daredevil'den önce izlenmesi gerekenler...

NELER?
Öyle bir şey var mı? ARROW 'dan sonra The F izlenir ya onun gibi bir şey varsa söyleyin sonra iş boka sarmasın. Ben MARVEL den çok DC takılıyorum ama 1.bölümü izledim beğendim (herkes de beğenmiş maşallah) bir an önce bitireceğim ama önce izlemem gereken bir şey var mı?

bence yok ama ilk sezonda avengers'ın savaşından baya bahsediyor (uzaylı istilası, şehrin yerle bir olması vs.) yani avengersı izlediysen tamam bence :D

Evet Avengers izlemen gerekli ama karakterleri tanımıyorsan ya da geniş bir izleme listesi istiyorsan Captain America : The First Avenger->Iron Man->The Incredible Hulk->Iron Man 2->Thor->Avengers diye git.

norrinradd güzel sıralama yapmış ama eger komple hakim olmak isteyen varsa avengers dan sonra; İron man 3 -> Thor:The Dark World->Agents of Shield-> Captain America: Winter Soldier->Guardians of Galaxy ; diye ilerleyebilirisin.

arkadaşlar sinematik evreni izlemek istiyorsanız (kısa filmlerle ve dizilerle birlikte) MCU (MARVEL CİNEMATİC UNIVERSE)

diye aratırsanız detaylı bilgi ve gereksinimlere sahip olursunuz. şu anda ant man la birlikte ikinci evre bitti.

Captain America:The First Avenger-AGENT Carter-Incredible Hulk-Iron Man-Iron Man2 -Thor-The Avengers-Iron Man 3-Agents of Shield 1.sezon-Captain America:Winter Soldier-Agents of Shield 2.sezon-Thor:The Dark World-Avengers Age of Ultron:Antman.Şimdilik bu kadar.Bu sıralama.Civil War-Doctor Strange-Guardians of The Galaxy-Thor Ragnarok-Spiderman diye gidecek.

Daredevil için sadece ilk Avengers filmini izlemek yeter. Zira onla da fazla alakası yok. Filmde New York'da yaşanan felaketten sonrasını New York'un Hell's Kitchen'ı konu alıyor.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık