"sana güvenen bir insana yalan söyleme. sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme." -dexter

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > Daredevil'ın en iyi süper kahraman dizisi olması

yeni konu aç Daredevil'ın en iyi süper kahraman dizisi olması

Daredevil kesinlikle en iyi süper kahraman dizisi.Marvel'ın başarılı işlerinden biri daha.
Arrow ve Flash gibi ergen dizilerini görünce Daredevil kat kat değerleniyor gözümde ikisinden de fersahlarca daha iyi.Ayrıca ilk sezonda Wilson Fisk gibi efsane bir karakter var.İkinci sezon da Punisher var zaten.İzlemeyen varsa hemen başlasın.

Ben Arrow'u da Flash'ı da izledim. Özellikle Arrow'un kalitesiz dövüş sahnelerine bakınca Daredevil'in kat kat daha iyi olduğu anlaşılıyor zaten.

Kıyaslanması bile anlamsız Daredevil senaryo kurgu kamera olarak çok üst düzey bi dizi.

Kesinlikle katıldığım önermedir. zira süperkahraman hikayelerini ve gerçekten uzak kurgulanmış doğaüstü öğelerini sevmeyen biri olarak, bu dizinin yerinin apayrı olduğunu söylemem gerek. Çok önyargıyla yaklaşmışım, bir bölüm izleyince bırakamadım.

Kesinlikle, açıkçası Flash ve Arrow bunları izledikten sonra devam etmek çok zor oluyor.

dövüş sahnelerinde adam yaralanıyor kanı akıyor ve tamamen doğaüstü olmamasının kanıtı niteliğinde diziyi tavsiye ederim

Yeni diziler geldi ama hala fikrim değişmedi Daredevil hala en iyi süper kahraman dizisi.Iron Fist ve Defenders nasıl olacak bakalım onlardan çok ümitliyim

Kesinlikle katılıyorum. Bu dizi bambaşka bir şey, kalite akıyor resmen.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık