"mutlu mu olmak istiyorsun? kimseden bir şey bekleme." -bob marley

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > Daredevil izlenmeli mi ? Tavsiye eder misiniz ?

yeni konu aç Daredevil izlenmeli mi ? Tavsiye eder misiniz ?

Yeni başlamayı düşünüyorum. Sizce izlenmeli mi?

Dizide kalite akıyor

kesinlikle harika bi dizi mutlaka izlemelisin yoksa çok şey kaçırırsın

Dizi kaliteli.Fakat afişe ilk baktığında Arrow,flash esintileri görebilirsin.Yine bir halk kahramanı çıkıyor karşımıza.Fakat izledikçe diğerlerinden farklı olduğunu anlayacaksın.İyi seyirler dilerim..

kara şovalye filmini çoluk çocuk filmi diye ilk başlarda izlememiştim sonra ise her filmini üçer kez izledim, bu dizi de bi o kadar kaliteli

Güzel bir dizi, öyle abartlı sahneler yok. Ve kesinlikle uzun zamandır en iyi dövüş sahnelerini göreceksin o yüzden başlamalısın. ^^

dizinin en büyük avantajı karanlık bir havada geçmesi bununda sebebi internetten yayın veren netflix de yayınlayıyor olması kesinlikle başlamalısın.

Başlamalısın kesinlikle ilk 4 bölümde sıkılabilirsin fakat dizi ondan sonra çok güzel açılıyor. Ama asıl en iyi sezonlardan biri 2.sezon olacak bence The Punisher , Elektra filanda girecek diziye ve büyük ihtimalle Final Avengers'a katılmasıyla bitecek. Avengers'ta Daredevil karakteride mevcut. Avengers 3'e girecek büyük ihtimal.

Şüphesi olan varsa hemen okumayı bırakıp ilk bölüme başlasın. Gerçekten sürükleyici bir dizi.

bence kesinlikle izlenmesi gereken bi dizi hemen başlayın

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık