"ama şunu bilmeni isterim ki kendimi mutluyken düşündüğümde yanımda sen oluyorsun." -supernatural

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > Dizi hakkında beklentileriniz?

yeni konu aç Dizi hakkında beklentileriniz?

Dizi hakkında beklentileriniz nelerdir arkadaşlar? DC'nin dizi evreninde sağlam yer almasından sonra Marvel'da boş durmayıp güçlü bir adım attı bence. 9.8 IMDB puanı ile daha fazla ilgimi çekmeyi başardı. Bana kalırsa dizi sağlam olacak çünkü karakter ve hikayesi sağlam. DC yada Marvel fanboyu değilim o yüzden bunu da diğer çizgi roman uyarlamaları kadar sevebileceğimi düşünüyorum. Heyecanla bekliyorum. Peki sizin düşünceleriniz, beklentileriniz nedir? Başlayasaya kadar hakkında biraz konuşalım :)

The Flash tadında bir dizi olacaktır. Ama tabi ilk etapta IMDB puanına aldanmamak lazım gerçek puan birkaç bölümden sonra belli olacaktır :)
Bakalım, çevrildiğinde izleyip göreceğiz, her ne olursa olsun ben izlemeye değer olacağını düşünüyorum.

Sonunda Cw kanalının çekmediği bir kahraman dizisi çok iyi olacağa benziyor

Harika olucak kesinlikle,Marvel dizi konusunda kendini gösterir diye düşünüyorum.

DC dizi evrenin de sağlam yer mi almış? Flash'dan bunu mu çıkardınız? Constantine iptal, Arrow yerlerde sürünüyor. Ama Agents of SHIELD yüksek reytingden spin-off çıkarıyor. Asıl DC'nin atak yapması lazım çünkü Marvel her evrende en iyi.

Diziden beklentilerimiz aslında açıklanan şeylerin ne zaman gerçekleşeceği üzerinde yoğunlaşıyor. Dizi gerçekten en iyi süperkahraman dizilerinden biri olmaya aday. Ayrıca yakında başlayacak kardeş dizileri ile de MCU'yu rakipsiz konuma getireceğini düşünüyorum. Marvel Sinematik Evreni'ne katılmasını beklediğimiz diziler; Jessica Jones (2015), Luke Cage (2016) ve Iron Fist (2017). Agent Coulson'un bu aşamada kahramanlarımızdan haberdar olup tahminen 2017'de kendi Avengers takımını yani "The Defenders"'ı toplaması ile planlanan son dizimize kavuşacağız! Bu arada tarihler ve planlar Agent Carter'ın ikinci sezonu ve yeni Agents of S.H.I.E.L.D. spinoff'u ile değişebilir ama umudumuz hepsini beraber yürütebilmeleri.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık