"ölüm hepimizin kapısını çalacak. bir daha kafamı bozarsan, senin kapını erken çalar." -spartacus

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > marvel dizileri

yeni konu aç marvel dizileri

marvel serisinden daredevili izledim başka bir marvel dizisi önerebilir misiniz

Agent Carter,guardians of the galaxy (animasyon dizi),marvel's avengers assemble (animasyon dizi) bunları biliyorum bi tek marvel dizi olarak

Sanırım gelecek yıl, İron Fist çıkacak

The Defenders için hazırlık yapılıyor Luke Cage, Daredevil, Jessica jones ve Iron Fist olacak. Luke Cage ve Jessica Jones şuan aynı dizideler. 2017'de Iron Fist başlayacak. Hepside netflix+marvel kalitesinde.

Luke Cage, İron Fist ve The Defenders ne zaman çıkacağı belli gibi. bunlar haricinde diğer dizilerin ne zaman çıkacağı kesin değil.

30 eylül'de luke cage çıkacak. Netflix şu ana kadar uyguladığı “bir bahar, bir sonbahar” çizgisine devam edip nisan 2017 gibi iron fist'i çıkartır. bir bahar, bir sonbahara tekrardan bakarsak Defenders 2017 sonbaharında çıkacak.

daredevil ve punisher 2018 ilkbaharında gelebilir. jessica jones'un 2. sezonunun 2018 sonbaharı ya da 2019 ilkbaharında gelebilme olasılığı var...

2017’den sonrasını zaman gösterecek bence...

Agent Carter ve Agents Of S.H.I.E.L.D kesinlikle izlemelisin bence fakat daha iyi anlamak istiyorsan filmleride sırayla izlemeni tavsiye ediyorum

Eğer Marvel filmlerini izlediysen agent of shield öneririm. Agent carter jessica jones ve yeni çıkacak olan luke cage ve diğerleri iyi seyirler

1-)Agent of Shield
2-)Agent Carter (KESİNLİKLE HARİKA NOSTALJİK ÖĞELER MÜTHİŞ)
Marvel filmleriyle içiçe bu diziler o yüzden bu ikisini kesinlikle izle
onun dışında beğendiğim yeni çıkanlardan luke cage var zenci mahallesinde geçmesi fln zenci diyalogları ilk başta hoşuna gidiyor birkaç bölüm izle sonra sıkıyor en son bölümlerini atlaya atlaya izledim.

Konuyu hortlatmış gibi olucam ama luke cage ve lessica jones'u kesinlikle izle, ilerde yeni marvel dizileri de gelince crossoverlar vs. olur

Luke Cage

iron fist, defenders gelince luke cage'i ve jessica jones'u da göreceğiz arada yani onları izlemen faydalı olur bence.

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık