"kızlar, erkeklerden daha çok kan görür." -game of thrones

DCs Legends of Tomorrow tartışma forumu

yeni konu aç BAŞLANIRMI ?

ARKADAŞLAR DİZİ HAKKINDAKİ FİKİRLERİNİZ NELERDİR BAŞLAYALIM MI ?

Hasta mısın lan sen? Daha 1 bölüm yayınlandı. 40 dakikanı ayır karar ver. Salak saçma sorular soruyorsunuz.

@berkaycaaan bence dene gayet güzel gözüküyor

Başka bir yere yazdığım yorum ;

Bu dizide bulunan her karakter DC Comics yani DC çizgi roman firmasında önemli yerlere sahiplere az çok.Hawkman ve Hawkgirl mesela arada Justice League'ye yardımcı olan karakterler.Firestorm çok eski karakterlerden.Captain Cold , Flash'ın ilk ortaya çıktığından beri villaini yani düşmanı olan bir karakter.

Bu karakterler dizilerde o kadar önemli gözükmese de evren de yerleri var ancak diziler de bu karakterlerin önemini şu an gösteremiyorlar.Bu sebeple onları tanıtmak için bir yan dizi oluşturulmuş.Rip Hunter gibi bir karakter önemli bir karakterdir ki zaten eklemişler.

Hawkman ve Hawkgirl zaten diziden anlayacağınız üzere DC'nin en önemli karakterlerinden.Vandal Savage ile kavgaları , insanlık tarihine etki etmeleri , reenkarne olup durmaları...Bunlar bir çok etkileri DC Evreni'ninde.

Firestorm zaten dizide gücü yansıtılmayan bir karakter.Normalde aşırı hızda uçma gibi yetenekleri de bulunmakta.Tahminimce bu gibi yetenekleri dizide geliştirecekler.

Captain Cold ve Heatwawe , Flash ilk ortaya çıktığında Captain Boomerang , Mirror Master gibi karakterler ile beraber Flash'ın Sinister Six'i gibi oldular.Sinister Six'i de bilmeyenler için açıklayayım : Marvel'de karakter olan Spider-Man'in en önemli 6 düşmanının yani Doctor Octopus , Electro , Vulture , Kraven , Sandman , Mysterio'nun oluşturduğu gruptur.

Sara Lance , White Canary olarak geçer.Bu karakter de Green Arrow'un çizgi romanlarında önemli bir karakterdir.

.
.
.

Şahsen başlanır diyorum ancak başlamadan önce diğer DC Comics dizilerini bitirmenizi öneririm.

Düşünme bile,zaten dizi seni izlerken srüleyecek ben cuma günlerini sırf bu dizi için iple çekiyorum

Hastayım boşuna ayıracak 40 dakika değil 1 saniyem dahi yok @Rhizzu

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık