"sürekli alaycı ruh halinin güçlü bir depresyon belirtisi olduğunu biliyor muydun?" -dexter

DCs Legends of Tomorrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > DCs Legends of Tomorrow > Dizinin Konusu Ne Baslamalı Mıyım?

yeni konu aç Dizinin Konusu Ne Baslamalı Mıyım?

HELP ME

zaman yolculugu.dc dizilerini arrow flash seviyorsaniz izleyin.birinci sezonu wentworth miller var diye izledim.ikincini izlemiyorum.

izleme bence

1.bölümünü izle sararsa izlersin sarmazsa izlemezsin kendin bilirsin ama mutlaka crossover bölümlerini izle 4 dizi 4gün 4 bölüm beraberler konuları ortak diziyi izlemesende crossover ları izle derim tabi diğer dizilerle alakan varsa diğer dizilerden kastım flash arrow supergrl

Dc fanı değilsen yada arrow flash sevmiyorsan değmez başlamaya açıkça söyleyeyim. Crossoverlarında beklentiye soktular şaka gibi mantık hatalarıyla dolu bölümler yaptılar ve bir dizide 40dk başka konu işlediler sonunda sadece 10 saniye gösterdiler ve 1 crossover bölümü bitmiş oldu. ''Daredevil'' başlamadıysan ona başla derim ''jessica jones'' ve ''luke cage''i de dene, ''iron fist'' - ''punisher'' - ''defenders'' dizileri geliyor onlar gelince crossover nasıl yapılır göreceğiz. Birde marvelden ''x men legion''(çok güzel olacağını düşünüyorum trailerı bile yeterince heyecanlandırdı.) dizisi gelicek Fox'a yani dc'nin üstünlüğü yok artık. Hatta marvel sırf ''iron fist'' ve ''the punisher'' ile dc'ye fark attı diyebilirim. MNetflixU'dan(marvel netflix universe) bahsediyordum daha ''Agents of Shield'' var ve dahası ''ghost rider'' ve ''Inhumans''(buda gelecek vadediyor) da gelecek ABC'ye. Dc Batman yada aquaman gibi diziler çıkarabilirse belki kafa tutabilir ama Marvel her geçen gün yeni diziler çıkarıyor. Lütfen bu yorumuma sırf dc'ci olduğunuz için laf atmayın bende izliyorum dc hatta profilimde black canary var ama insanlara doğruları da söylemek gerek dc kendi dizilerini batırdı flash hariç, Arrow comiclerdeki gibi değil Stefan Amell çok soğuk Arrow için Arrowda mizah anlayışı lazım ilk sezonları ondan daha çok seviyor millet, özellikle 4. sezondan sonra(bazıları 3. sezondan sonra) sevmemeye başlıyor çünkü Oliver queen gittikçe ciddileşiyor, hangi sezondaydı hatırlamıyorum ama şirketini kaybediyor(inanılacak bir şey değil) laurel ölüyor tamamen comiclerin dışına çıktı, millet playboy arrowu sevmişti çocuk dizisine çevirdiler neredeyse, ondan izleyicisi azaldı ve 5. sezondan sonrası iptal eşiğinde. Crossoverdaki bir mantık hatasını söyleyeyim, flash'ın bölümünde oliverın oku bitiyor karşısında thea sara ve diggle var wally'i kucağında taşıyor 3'ünün de önü açık thea bir tane isabetli ok atmadı diggle bir tane isabetli ateş edemedi sara assassin olacak güya yerinde duruyor ve attığı bıçaklar isabet etmiyor ben daha ne diyeyim ki!

2 ay önce atmışsın ama içinde süper kahraman olan hiçbir şeye başlama

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık