"birileri onu elimden aldı ve bıraktığı boşluğu kimse dolduramadı." -game of thrones

DCs Legends of Tomorrow tartışma forumu

yeni konu aç Vasatlık

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

İLK OLARAK ŞUNU SÖYLİYİM HERKESİN KENDİ ZEVKİ VAR VE SAYGI DUYARIM AMA ELİMDEN GELDİĞİNCE VASATLIKLARI ANLATMAYA ÇALIŞICAM OKUDUYSANIZ TEŞEKKÜRLER :D [ SPOİLER ]
İlk olarak ilk sezonda firestorm un ilk üyesi vardı siyah saçlı adını unuttum bu arkadaş varken yerine jax ın gelmesi fanlar tarafından ağır tepki görmüştü sanıyorum bu yüzden jax i ön planda tutmaya çalıştılar 1 bölümlük kaptan oldu falan fakat kendranın ölümü justice league ve bi çok çizgi roman animasyon filmleri vb şeyleri etkiledi resmen dizi " Koy g*tüne gitsin " tavrıyla tüm senaryoyu bok etti onun dışında senaryodaki vasatlıkları saymıyorum bile 2. sezonda rip i gemiye alıyolar ve rip sonda gideon a emir veriyor aşırı saçmaladılar animasyon desen daha vasat atom vs büyük bi robot sahnesi vardı o sahne dizideki en büyük bütçeli animasyon sahnesidir ama aşırı yetersiz aşırı basit bi animasyondu bu da dizi için büyük bi bütçenin olmadığını gösterir ergen liseli kız fanları için yapıldığı düşünülen supergirl bile şu an bu diziden daha iyi diyebilirim onun dışında en bilindik özelliklerden biriyse dizinin resmen arrow , flash vb dizilerdeki yan karakterler boşta kalmasın diye yapılmış gibi gözükmesi oyunculuklar sahte ve sahnelerin arasına her senaristin yaptığı hatayı yapıp komik olmayan sahneleri sokup zorla güldürmeye çalışması sarah ın kaşlarını çattığında aşırı basit gözükmesi ve mimiklerin sadelikleri , mick karakter olarak captain cold la flash dizisinde favorimdi sonraysa captain cold öldü fazla uzattım biliyorum ama UZUN LAFIN KISASI DİZİ HARCANILAN VAKİTE DEĞMEZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM GEREK SENARYO GEREK İŞLENİŞ GEREK ANİMASYON OLARAK AŞIRI VASAT SANKİ 10 - 11 YAŞ GRUBU İÇİN YAPILMIŞ VE İZLEYİCİYLE DALGA GEÇİYOLAR GİBİYDİ TAVSİYEM İLK SEZONDAN SONRA BIRAKMA KARARI ALIRSANIZ TEREDDÜT ETMEDEN BIRAKIN ONUN YERİNE ŞAHSEN ÇOK DAHA GÜZEL ANİMELER , FİLMLER , DİZİLER İZLEMELİSİNİZ DİZİ ÖNERİSİ İSTERSENİZ İSTEDİĞİNİZ KADAR ÖNERİRİM YETER Kİ BÖYLE VASAT Bİ DİZİYİ İZLEDİĞİNİZ İÇİN BENİM GİBİ PİŞMAN OLMAYIN :D

Guzel capslock weaboo

Sen anime izlemeye devam et.

sen çizgi filmlerini izle kardeş bizim dizilerimizden uzak dur mümkünse

anime çizgi film değildir.

Haha aglamaya devam et japon cizgi filmi yine çizgi filmdir.
O igrencligi seviyosan insanlarin oldugu dizileri seyretmemelisin ikisinden birini seç

Animelerde daha katı kurallar var :) ve anime izle sen buralarda işin yok.

DESTAN GİBİ YAZI YAZMIŞSIN DEDİKLERİNDE ELDE TUTULUR TEK Bİ CÜMLE YOK İYİ SAÇMALAMIŞSIN DİREKT İNSANLARI DİZİDEN ÇEKİP ANİMEYE YÖNLENDİRMİŞSİN ZAVALLI OTAKU ŞUAN SEN DAHA YAPMACIKSIN VE BU ARADA BÜYÜK HARF KULLANMAK HİÇ Bİ İŞE YARAMIYO HABERİN OLSUN :)

Wentworth Miller var diye başlayayım dedim geri kalanların oyunculuğu ilk bölümde biraz vasat geldi. Devamı nasıl olacak bakalım..

ya ben katılmıyorum bu denli vasat denmesine. bence yorum yaparken de dikkatli olunmalı yorumlardan çok kolay etkilenilebiliyor bu derece diziyi yermen hoş değil. her dizide mantık hataları var sadece bunlara odaklanmamalıyız bence

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık