"ben hariç herkes salak." -homer simpson

Dexter tartışma forumu

Tüm Forumlar > Dexter > Başlamalı mıyım?

yeni konu aç Başlamalı mıyım?

Etrafımda ki arkaşlarımın çoğunun çok beğendiği bir dizi. Yabancı dizi izleyen kişilerinde %90ı çok beğenerek izlemiş. Dizi hakkında kötü yorum görmedim hiç. En az 50-60 dizi izlemişimdir bu güne kadar. İzleyecek dizi kalmadı, dizi arıyorum. Sizce başlıyım mı? Dizi hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? Gideri var mı?

İzle derim. Dexter katil. Kan sıçrama analisti. Emniyette çalışıyor. Geçmişte başına gelenler, şu an ki hayatı, iş, aile, "karanlık yolcu"su üzerine bölümler yapılmış iyi bir dizi.

okadar dizi izledim beni en çok saran 1. dizi bu ve 2. side breaking bad. mutlaka izle derim pişman olmazsın :)

50 dizi izleyipte Dexter izlememek büyük bir hata olur :)

kesinlikle başla bu bildiğin efsane olmuş bir dizi

spnky77 hocam sen çok geç kaldın o kadar dizi izledin nasıl dexter'a denk gelmedin :D
Dizinin gideri var hemde çok var dizide karakterimizin özellikleri çok yani dexter dizisi sadece katil dizisi değil karakterimizin hayatını anlatıyor duygularını ve öldürdüğü adamlardan sonra nasıl işin içinden sıyrılıyor hepsi var ve kesinlikle başla :)

Spnky77 biz sana soralım bence hangi diziye başlayalım diye :D Dexterdan sonrası pek sarmadı ama takip ettiğin 70 dizide en önerdiğin varsa ve yazarsan seviniriz.. dextera da kesinlikle başla derim.

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık