"barışı sadece adaletle sağlayabilirsin." - avatar the last airbender

Dexter tartışma forumu

Tüm Forumlar > Dexter > biyolojik baba (spoilerlı)

yeni konu aç biyolojik baba (spoilerlı)

ne zamandır bu başlığı açıcam unutuyorum ama kafama çok takıldı. dizide hatırladığım kadarıyla hiç dexter'ın biyolojik babası konusuna değinilmedi oysa ki bundan bile bi sezon çıkardı. gerçi sonradan çıkan harry ve dex'in annesinin ilişkisi ve harry'nin sadece dexter'ı himayesi altına almış olması fikrimi harry'nin biyolojik babası olabileceği yönünde şekillendirmişti hatta insanda mantıken bi şüphe bile uyandırır bu konu yani. kimse sormasa en azından bu konunun peşine debra düşer diye düşünmüştüm fakat kimse baba konusunu bile açmadı ya, biraz saçma geldi. babasını bulmak dexter'ın sorularına cevap bile olabilirdi sonuçta. sizce de bu şekilde yarım kalmış gibi olmadı mı dizi?
(ya da benim kaçırdığım bir ayrıntı olabilir fakat sanmıyorum)

Birinci sezonun sonunda mıydı örümcek ağı dövmeli bi adam vardı hani kardeşinin öldürdüğü dexterı çekmek için o değil miydi dexter ın biyolojik babası

baba konusunu hiç hatırlamıyorum ama belki gözümden kaçmıştır, tekrar izleyeyim bölümü. kaçıncı bölümdü acaba?

Kaçıncı sezonda olduğuna bile emin değilim ama sanırım 1. sezonun sonlarına doğruydu

@HasmetliErik senin dediğin gibiymiş, ben unutmuşum teşekkür ederim. s01e09 babasıyla ilgiliymiş

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ŞU AN 1.SEZON 9.BÖLÜMDE GERÇEK BABASININ CENAZESİNİ VE EVİ ALMAYA GİTTİ YANİ BAHSEDİYOR HATTA GERÇEK BABASINI ICE TRUCK KİLLER ÖLDÜRMÜŞ

Öyle bi baslık yazmıssın kı gören biyolojik babasının belli oldugunu sanıcak. BELLİ DEGİL ARKADASLAR KESİN BİSEY YOK

1.sezon 9.bölüm gençler :)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar kızmayında... İzlemediniz mi siz diziyi? 1.si Harry , Dexter'ın öz babası değil çünkü yaralandığında öz babası çağırılıp kan verilmişti. Hatta Dex'in ona yaptığı teşekkür kartı vardı. 2.si Dexterın öz babası kardeşi Brian tarafından öldürüldü zehirlenerek. Ama evet Harryle , Dexter'ın annesinin bir ilişkisi vardı ama bu Brian ve Dexter doğduktan sonraydı.

Galiba hatırlayamadınız Dexter babasının cenazesinden kan aldı kendi kanıyla dna testi yaptırdı ve babası olduğu ortaya çıktı yani Harry öz babası değil.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık