"neden aynı duyguları hissettiğim insanlarla farklı şehirlerdeyim ki?" -how i met your mother

Dexter tartışma forumu

Tüm Forumlar > Dexter > Dexter Geri Dönsün Diyenler Buraya Spoilerlı

yeni konu aç Dexter Geri Dönsün Diyenler Buraya Spoilerlı

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Prison Break geri döndü sayılır,bu şey neydi ufolu dizi fox mulder dana mı öyle bir şeyli dizi vardı o da döndü her şey geri dönüyor Dexter reyis te mi geri dönse diye düşünürken şu geldi aklıma herkes buraya nickname ni yazarak #DexterMorganComeBack yazsın belki Michael C.Hall görür de imana gelip diziyi yeniden başlatması için yönetmenlerle konuşur belki Debra geri döner morgtan falan bi panzehir bir şey bulur dex ölüme o kadar insan organı açıp durdu günümüzde yeraltı örgütlerinin ölüleri bir süre canlandırabildiğini duymuşsunuzdur belki debra da olur hadi imzalayın beyler bayanlar Dex geri gelsin

Cünupias #DexterMorganComeBack

evet geri gelmeli çok özledim dex'in kurbanlarını parçalamasını yeniden ◘

comebackdextaamogan!

ve evet prison break yeni sezonu 2016-2017 arası tekrar başhlıyor adjfklmn

doğrudur heyecanlı kız

*_*

zaten gelebilirmiş ben öyle duydum

bence gelmemeli . evet bende çok özledim ama debra yokken bir anlamı yokk dizinin . dexle birbirlerini tamamlıyorlardı biri eksik olursa asla eski tadı vermez bana göre . finaldeki o sıçışıda hala unutamadım zaten. amk senaristi :( üşüyoruz debra reyiz :((( hiç haketmedi boyle bir sonu ya. off bak hüzünlendim yine.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık