"bir kızın yanında uyumak değil yanında uyanmak güzel bir şeydir." -supernatural

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > 1.bölümü izledimde sevmedim

yeni konu aç 1.bölümü izledimde sevmedim

1.bölümü izledimde sevmedim devam edeyimi

@ThePersica ARKADAŞIM; önce kendine şu soruyu sor ; ben ne tür dizi ve fılm lerden hoşlanıyorum...daha sonra devam edıp etmemem kararını kendın kolayca verebılırsın....
Bir başka yöntem ise ; yenı başladığın dızı 'nın 3 bölümüne fılm ıse ılk 30 dk sına sabret cevabı ve kararı kolayca bulursun....

Kendi Bileceğin iş @blueangel78'in dediği gibi bende aynı taktiği izliyorum ve netice veriyor.Örn:Rectify

ben ilk arkadaş izliodu dedim bu nedir ya sonra bi ara izliyim dedim şimdi 9.cu sezonu bekliyorum :)

doctor who'yu sevmiyorsan camdan atla kardeş

öncelikle dizilabtan izleme çünkü özel bölümler ekli değil
ve evet özel bölümler düşünemeyeceğin kadar önemli
abartmıyorum emin olabilirsin

1. sezon 1. bölümü izlediysen aynı sorunu bende yasadım neden bimiyorum ama diziye ılk bölümü izleyince hiç ısınamamıstım. sonra tesadüfen 5. sezon 1. bölümü izledim ve izleyiş o izleyis sımdı 1. sezondan 8. sezona kadar bütün sezonları en az 2 kez izlemişimdir bence baska bir sezondaki doctorlar birdaha sans ver diziye. pisman olmayacaksın

1. sezonun 1. bölümünde bende ısınamamıştım abim Doctor Who izlerken arada bende bakıyordum 5,6,7. sezonda oynayan doktoru beklemiştim falan ama bence ilk bölümü izleyipte hemen kararını değiştirme emin ol seviceksin :))

ilk bölümü nasıl sevmediniz ya, doktorun ama zamanda da yolculuk yapıyorum demesinden sonra rose un koşuşturması, o mankenler falan on numaraydı bence ben hemen 2 yi izlemek istemiştim

Kardes ben 1.bölümü izledikten sonra, sonra izlerim diye bir kenara koydum diziyi pek sevmedim yaklışık 1 yıl sonra izleyecek dizi bulamayınca dedim belki diziye haksızlık ediyorum lan bir bakayım işte şimdi en favorilerim arasındadır :)

Bende de aynısı olmuştu hatta 3-4 bölümü zevksiz izledim. Şuan 9. sezonu bekliyoruz :D

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık