"suya dinamit atana kadar balık tutmaya devam edebilirsin." -the big bang theory

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > 10. sezon süper spoiler "kapının ardındaki kişi"

yeni konu aç 10. sezon süper spoiler "kapının ardındaki kişi"

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

İlginç bir teori gördüm hatta kesinlikle gerçek olduğuna inanıyorum kapının arkasıda olan kişi 1. doctormuş arkadaşlar ve o kadar mutluyum klasik serinin modern seriye karışmasına ayrıca söylenilenlere göre klasik seriyi çok görücekmişiz bu sezon . 1. doctor rolündede hazır oluuunn...." David Bradley" oynayacakmış. Zaten missy ya da master yada river falan çıkacak kadar moffatın basit yazacağını düşünmemiştim senaryoyuda bende master olabilir demişttim neyse gitmeden yaptı yine yapacağını.

Süper cool olacak 1. doctor ya 1. doctooooooorrr ♥

oha çok mantıklı ayrıca birinci doktorun geri döneceğini söylüyorlardı ohaaa çok heyecanlı

@MycRoftHolMes evet bende aşırı heyecanlandım aklımda olan ve diğerlerinden gördüğüm tüm teorileri unuttum bunu görünce ben

@mrscimbomist bence Valeyard da olabilir ama sanki birinci doktor olması daha mantıklı gibi geldi hehe yaşasın

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

missy çıktı fglmh

@undeadhunter Hayal kırıklığı :)) ama sezon güzel gidiyor yani hakkını yememek lazım

Hayallerrr....

ah keşke bu tahmin olsaydı aşşşırı mükemmel olurdu ama yapıcak birşey yok yinede mükemmel gidiyor :D

Belki kapının ardındaki kişi 1. Doctor değildi ama 1. Doctor Geldi arkadaşlar ♥ Klasik serinin geleceğini biliyordummm

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık