"oz’un geri kalanında kimse kendisine davranılmasını istediği gibi davranmaz." -oz

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > 13.Doctor Türk olsaydı?

yeni konu aç 13.Doctor Türk olsaydı?

Arkadaşlar hepimizin bildiği gibi muhtemelen 10.sezon Peter Capaldi'nin son sezonu olacak. Peki 13.Doctor Türk olsaydı sanırım ben Ali Atay derdim. Peki siz kim olmasını isterdiniz? :)

Necati Şaşmaz olsun Regeneration'a gerek kalmaz :D

Bence türk olmamalı. Dizi mahvolur. Ne diyebilirim umarım Peter 11. sezonda bizle olur. Adamın kaşlarında bile yetenek var. Her Doctor çok özel benim için ama Peter , onun için söylecek bir şey bulamıyorum. Arkadaşlarıma ''bakın işte benim aşık olduğum Doctor'' diyorum anlamıyorlar normal çünkü onlar birinin gideceğini bilerek sevmenin ne demek olduğunu bilmiyorlar. Konu saptı. Türk olmasın ya illa biri olucaksa Buğra Gülsoy derim. Çok sempatik ve Doctor olmak yakışırdı

Benim yazdığım işin esprisi de Uraz Kaygılaroğlu doktor için uygun. Adam istediği yerde komik, sempatik, üzgün vs. olabiliyor :D (Tabiki de Türk olması garip olur Doktor'un. Malum ingiliz şirketi de olmasını istemez.)

@TheDarkLord kesinlikle, katılıyorum. Epik olurdu. :D

@DoctorOswin Kesinlikle Peter çok başarılı bir Doktor. Yaşlı diye istemeyenler çok ama çok haksızlık yapıyorlar.Gerçi 9.sezonda anladılar haksızlıklarınıda. :) Muazzam bir oyunculuk sergiledi bence. :) Ama hep düşündüğüm gibi hiç bir Doktor'u ayırt etmem. Hepsininde gittiğine üzülmüşümdür.

@Rowdy bence de öyle düşünmek lazım. Matt Smith'i başta hiç sevmemiştim ben çünkü David Tennant'ın gittiğine üzülüyordum. Ama sonradan sevmeye başladım hatta son anlarında favorim oldu diyebilirim. 8. Sezona yeni başladım ama Peter 2000 yıl yaşamış yaşlı ve huysuz doktor karakterine baya bi uymuş. Rolünü çok güzel konuşturuyor. Sabırsızlıkla repliğini bekliyorum. Konuya göre herkes bir isim söylesin bu arada :))

asın bayrakları ayol

Müslüm Gürses olabilir :D DEAdsR63E5dTFRf

kurtlar vadisi pusudaki mE
mati olsun :D DWSEEDSEWSWFDTEF6EGFEFUYSFSFGSEYUFETRFGFG

ahmet kural güzel olurdu bence

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık