"yalanlar, birilerinin gerçeklerle kirlettiği güzel hikâyelerdir." -how i met your mother

Doctor Who tartışma forumu

yeni konu aç 13. DOKTOR

Yeni doktor hakkındaki düşünceleri alalım :)
https://www.youtube.com/watch?v=q1IczjLYCIM

Gayet güzel görünüyor rolü iyi üstlenir gibi..... Fakat yaklaşık 55 yıldır yayınlanan bu kadar efsane bir dizinin bütün doktorlarının ortak özelliği erkek olmasıydı bence ne kadar iyi oyuncu olursa olsun doktor rolüne ne kadar iyi bürünürse bürünsün her halükarda garipsenecek bu yüzden izleyicilerin yarısı izlemeyi bıraktı diğer yarısı da bölümlerce belki sezonlarca alışmaya çalışacak. Derdim Doctor'un kadın olması değil derdim Doctor'un kadın olmasının nedeni, kesinlikle çok gereksizdi. Doctor eskisi gibi güzeldi. Bu Thor'un kadın olması gibi IronWoman gibi, saçma.

İlk başta Matt Smith e alışamayacağımı düşünmüştüm Alıştım Hayranı oldum Capaldi'ye yaşlı sanki biraz demiştim şu an en sevdiğim neredeyse yani kadın doctora da alışamam gibi geliyor ama alışırım muhtemelen :D

Daha önceden kadın doktorun bulunmamasını anlamsız buluyorum çünkü zaman lordlardında/leydilerinde cinsiyet bizde olduğu gibi değil biraz daha farklı işliyor her rejenerasyonunda erkek olsaydı saçma olurdu diye düşünüyorum ben

Yeni doktorun kadın olmasını bekliyordum zaten Missy de buna hazırlık veya bir deneme süreci gibiydi onunla bu değişimin başarılı olduğunu gördüler ve neden olmasın denildi :D Yeni doktor yine başarılı olacaktır eminim ama önemsiz görünse de büyük bir değişime gidildi merakla yeni bölümü bekliyorum, Missy de sürpriz bir şekilde döner umarım :/

12 erkek doktordan 13. doktoru kadın yapmaları hem de bunun missy'den sonra olması abes kaçıyor bence ve biraz da diziye ilgi çekmek için yapılmış gibi, dizinin kendi içindeki gerçekçiliğini bozuyor. Yine de kesinlikle bir kadın doktor görmek isterim ama Tilda Swinton'ı falan tercih ederdim.

Kadın doktor olması beni çok heyecanlandırıyor önümde bir sezon var onu da tamamlayıp yetişmeye çalışıcam yeni sezon için :D :D

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık