"herkes biraz yalnızdır... en zenginin bile fakirliğidir yalnızlık... -leyla ile mecnun

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > 9.Sezon-Arya Stark

yeni konu aç 9.Sezon-Arya Stark

9.Sezon da rol alacak olan Arya Starkla ilgili teorileriniz neler ben Doktorun geçmişiyle veya herhangi bir yol arkadaşının gençliğini canlandıracağını düşünüyorum. Yani bence gayet güçlü bir karakter olucaktır önemli bir karakter olucaktır. Sizce?

arya starkı oynayan kız en sevdiğim oyuncular arasında bence onu küçük bir rol için harcamazlar önemli bir rol alcak bence

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

GoT spoiler'ı güncel olmayanlar okumasın. Bence Doctor Arya ile Castle Black'e gidip Jon Snow'u canlandırıcak da neyse :p

Game of Thrones°da en sevdıgım karakterdi Maisie Williams Dr.who fragmanımda görünce çok sevindim :D

Torunu Susan veya Kızı Jenny olabilir, veya Doktor'un tanıdığı ama dizide bahsedilmeyen bi kız olabilir. Ben Jenny diyorum

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Maisie Williams büyük ihtimalle Doktorun torunu Susan ya da kızı Jenny'yi canlandıracak. Ben Jenny'den yanayım

aslında torunu Susan ı canlandırsa daha iyi olur bence

KARDEŞİM ARYA STARK YAZMIŞSIN KIZIN GERÇEK ADINI YAZSANA DEDİM NOLUYOR KIZ KÖR OLMUŞTU DOKTORA TEDAVİYE Mİ GELMİŞ ALLAHIM

jenny olma ihtimali 0 bence %99 susan.Jenny karakteri doktor için çok önem arz ettiğini düşünmüyorum. Susan kesinlikle

Klasik seriyi izleyenler bilir, en son Susan evlenip çoluk çocuğa karışmıştı diye hatırlıyorum. Üstelik zaman leydisi olup olmadığı bile belli değildi. Bana kalırsa boş bir karakter olacak, 1-2 bölüm oynar gider sonra. En yakın ihtimal Clara'nın çocukluğu olabilir.

@pressr o zaman aryayla claranın yan yana gelmesi felakete yol açmaz mı aynı bölümde taqılamazlar birde çocuğun gözleri mavi claranın çocukluğu değildir bence

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık