"mükemmel bir adam değildi ama benimdi." -friends

Doctor Who tartışma forumu

yeni konu aç Ashildr

En sonda Ashildr'ın zamanlar boyunca dünyada kaldığını, dünyanın değişimini izlediğini görüyoruz. En son objektif yüzüne yaklaştığındaysa artık gülümsemiyor. Doctor'un dediği gibi milyonlara ölüm görecek/gördü ve artık değişti. Ölüm insana bunu yapıyor çünkü. Aklıma takılan şeyse Doctor'un kendine potansiyel bir düşman yaratıp yaratmadığı. Ne dersiniz? Ashildr kendisine yaptığı şeyden dolayı Doctor'dan intikam almak isteyebilir mi?

Bilemiyorum belkide. Ama fragmanı izlediğimizde kendisinden yardım istiyor. Ölmemek herkesin hayalidir peki ya bir müddet sonra onu merak edersek? İşte onun da merak ettiği bu tıpkı doctor gibi

hani 1. ya da 2.sezonda dünyadaki son insan diye biri vardı böyle sünger gibi bişeydi sürekli beni nemlendirin falan diyo du acaba ashildr o olabilir mi :D

moisturise meee!!!!

benim de aklıma o geldi ama zamandaki kırılma noktalarını sürekli değiştiği için gelecek de sürekli değişiyor.

benim de aklıma o geldi ama zamandaki kırılma noktalarını sürekli değiştiği için gelecek de sürekli değişiyor.

ama ashildr yaslanmıyor ki

ashildirin ölümsüzlüğü sadece hasta olmuyor ve yaşlnmıyor ve nefesini tutabiliyiyor ve ayrıca hızlı iyileşiyoz ama ölebilir

yazım hatası yapmış olabilirim

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık