"tüm cüceler, babalarının gözünde birer piçtir." -game of thrones

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Başlamalı mıyım?

yeni konu aç Başlamalı mıyım?

diziye garip bir önyargım var başlamalı mıyım sizce
kadın doktor geliyormuş falan (erkekmiş hepsi)
wgfkmşlpoglşwgkogepğm
ne yapsam

bilim kurgu seviyorsan bu diziyi seveceğini düşünüyorum. her doktor değiştiğinde bir burukluk olur içimde ama sonra her doktor kendini sevdirir onları dahada katlayarak seviyorum :D (YİNEDE FAVORİM DAVİD TENNANT) kadın doktor nasıl olur bende bilmiyorum ama yinede doctor who kendini izlettirir diye düşünüyorum

kadın doktor olayını ben de pek sevemedim ama mutlaka izlemen lazım

hadi ama bu diziye de bu başlık olur mu?! ne bekliyorsunuz başlamadığınız hata!

başla, pişman olmazsın ilk sezonları hd bulmak zor olabilir bu yüzden sıkılabilirsin, doğaldır ilerledikçe bağlanacaksın. Tavsiye ederim.

Doctor who içinde doctor olmadan da izlenir. Hikaye, yapim, senarya baska hiç bir dizide yok. Bright diye bir film çikti geçende, film bak bir yilda yapiyorlar. Doctor'un bir bolumu filmden daha iyi. Filmde dunyada iste degisik irklar yasamis falan yok abi bu isi gerçekten iyi yapiyorlar. Uzaylilarmis kurguymus senaryoymus. DC's Legends of tomorrow var mesela uzay yolculugu paradox falan diyorlar ama dizi paradox olursa ne olucagini isleyemiyor çok yuzeysel arka plansiz kaliyor doktor oyle degil herseyin arkasinda bir sebep bir mantik var. Legends'da zaman akisini bozuyorlar sadece birkaç kisi zamanda isinlaniyor, burda doktor oyle bir sey yapsa doktoru zaman hayaletleri kovaliyor. Diger hiç bir dizide gormedigin seyler goruceksin. Ilk sezonlar biraz nostaljik ancak gerisi muhtesem.

Fringe izlediysen izleyenler bilir yeri kolay kolay doldurulamayacak bir dizidir. O boşluğu bu dizi ile rahatlıkla doldurabilirsin müthiş sürükleyici

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

13. doktor kadın zaten :'(

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık