"hiçbir şey uykusuzluk kadar zor değildir. sanki tüm gezegen terk edilmiş gibi hissedersin." -shameless

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > bir sonraki doktoru sizce kim oynamalı?

yeni konu aç bir sonraki doktoru sizce kim oynamalı?

Doktor karekterini canlandırmak, hem sempatik hem kibirli, hem karizmatik hem zeki hem de atletik olabilmeyi gerektirir. Benim adayım; Zlatan İbrahimoviç.

gerçi o rovaşatadan sonra İngilizlerin onu sevebileceğinden şüpheliyim :)

Daniel Radcliffe'i doktor yapabilirler

Valla isterim ki Her şeyiyle en sevdiğim oyuncu James McAvoy gelsin oynasın ama Hollywood'u bırakıp gelmez. 2. Adayım Andrew Scott , Sherlock'un Moriarty'si ki ben buadamın Doctor rolünü süper oynuyacağını düşünüyorum.
Ama gerçek adayım Arka Sokaklarda ki Doc. Yavuz. :D

NOT: Daniel Radcliffe , James McAvoy ve Andrew Scott'un beraber oynadığı Victor Frankenstein filmi 2015'te gösterime girecek şimdiden Watch List'inize almanızı tavsiye ederim :)

Johnny Depp... Asla bastıramadığım bir istek :P

Andrew Scott yada Robert Downey, Jr.

Mahmut Tuncer

James McAvoy'u bende düşünmüştüm Peter Capaldi açıklanmadan önce. Bence doktor olmaya yakışacak bir oyuncu.

Daniel Radcliffe, Doctor rolüne yakışır ama biraz ağır bence ona. Andrew Scott ve James McAvoy'a da bu rol tam oturur ama kararsızım. Robert Downey Jr. 'da olabilir. Ama o da Benedict gibi Sherlock Holmes olmuştu. Bilmem. Bence yeni birisi olursa daha çok oturur. Söylenen herkesi dedim ama hiç bir fikrim yok. Ben Peter'dan memnunum :3

Bu konuda pek emin değilim, dizi sanki bitiyor gibi. 11de Clara ve Zaman Lordları yalanıyla Capaldi geldi diziye.Onunda repliklerini ve senaryoya bakış açısını çok beğendim.Fakat 13. doktor için ne diyebilirler veya ne yapabilirler ki tekrar bir rejenerasyon olsun.

Clara ve 12 birbirlerine aşırı bir uyum sağlıyor. 9. sezonda Clara'nın olmasına sevindim.

Başta pek ısınamasamda kaşları tuhaf bir doktor gerçekten güzel :)

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık