"insanlar kötü bir şey yoksa hiçbir zaman "konuşmamız lazım" demezler." -friends

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Clara sezon finalinde dönücek

yeni konu aç Clara sezon finalinde dönücek

Sezon başında daha clara'nın yeni sezonda olmayacağına dair haber çıktı.Sizce normal mi böyle bir olay.Daha 10. bölüm çıkmadan doktor who'nun facebook sayfası clara'nın doktora goodbye doktor derken videosunu paylaştı.Daha ölmeden öldüğünü duyurdu.Sizce saçma değil mi? The imbossible girl diye adlandırılan bir karakterin saçma sapan bir şekilde ölmesi bu diziye Doktora yakışmaz Gallifrey'e yapacaklarının sınırının olmadığı bir gezegene gelmişken Clara bence geri dönecek.Ama kafamı karıştıran tek nokta noel bölümündeki fotoğraflarda doktor ile river var sadece belki doktor clarayı diriltebilir ama artık onunla gezmek istemeyebilir.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

sezon başında resmi olarak claranın son sezonu olduğu söylendi ama sezon sezonunda yine görünebilir

sezon sonunda :D yanlıs yazdım

bir dahaki sezon olmayabilir fakat clara sezon finalinde dirildiğini göreceğiz diye düşünüyorum.

senin ananı sikiyim götveren atcağın başklığı ayrı ablanı ayrı sikiyim

hahaha

valla ben yavaş yavaş öldüğünü kabullenmeye başladım. çünkü dediğiniz gibi daha sezonun başındayken clara ölücek haberleri çıkmıştı. tabi gönül ister ki dirilsin falan ama hiç sanmıyorum

sezon finalini izlersen claranın üzücü ama güzel vedasını görebilirsin doktor yeni tardis çalıp claraya veriyor ve clara ile ashildr seyahat ediyor

evet izledim tahmin ettiğim gibi çıktı doktor donna'ya yaptığını yapacaktı clara için plot twist yaptılar clara doktora unutturdu kendisini :D Bu danny pink denen bence diziye gelmiş en berbat karakter ölünce demişti doktor who'da daha uzun süre kalacağımı düşünmüştüm herkes bir şekilde dönüyor çünkü :D Bu doğru bir söz ama diziye yakışmıyordu Doktor who'da senaryo bitmez bu şekilde clara ve ashildr'in yaptıkları için ayrı bir bölüm olur.Rassilon için ayrı bir bölüm olur galifrrey için olur geçmişte doktor'un kızı var. Missy var.

clara başka dizide oynayacak artık zor görürüz

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık