"dünyada görmek istediğin değişimin parçası ol." -prison break

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Diziye başlamak isteyenlere tavsiye;

yeni konu aç Diziye başlamak isteyenlere tavsiye;

Arkadaşlar klasik seriden başlamanızı öneriyorum çünkü eski bölümleri izlerken yorumlarınıza rastlıyorum gerçekten içi boş cümleler kuruyorsunuz.Öncelikle şimdiye kadar gelen 13 doktorda yoldaşları da ;) sahnede rollerini o kadar güzel aldılar ki ha bu bölümde çok kötüydü diyebileceğim bölüm yok.Klasik seri ile modern seri arasında dağlar kadar fark olsa bile (görsellik açısından diyorum) klasik serinin o güzelliğini diğer çoğu dizilerin hiçbir modern çekimlerinde göremiyorum. Doctor Who başlı başına bir dünya bambaşka bir dünya.Güvenin bana klasik seriden başladığınızda diziyi,her bir doktoru her bir yoldaşını daha çok seveceksiniz.

ama ben ingilizce bilmşyorum. diziyi 6.sezona kadar izledim ama şimdi altyazılı bölümlerini bulamıyorum? :/ bulamayanlar napsın

çevirisi yapılmış bir site var ama site adını ben buraya yazmak istemiyorum dizilab ekibine ayıp etmiş olurum araştırırsan bulursun aslında :)

Ben öyle düşünmüyorum. Doctor'la daha tam olarak tanışmamış kişiler klasik seriden sıkılabilir (görsel efekttir vs dolayı ayrıca) modern serinin ilk bölümleri bile fazla sevilmiyor hatta çoğu kişi 11. doctordan başlıyor (ki hayatlarının hatası) ama bir yandan da doğru tabii bir çok olay anlaşılamıyor (en büyük örn birisi Sarah Jane mesela.)

Ama sonra da dizinin altında saçma sapan yorumlar görüyorum bölüm hakkında teori yazan var mı diye yorumlara bakmaya çekiniyorum artık ,yorumlarda sürekli ya clara ya sövüyorlar ya da david geri gelsin diyorlar bölüm hakkında yorum yapan teori geliştiren çok az izleyici var.Umarım 10.sezonda david in geri gelmeyeceğini anlamış bir kitle ile beraber diziyi izleyebiliriz...

http://forum.altyazi.org/index.php?showtopic=150656 bu listeden bölüm sıralarını takip edebilirler özel bölümler spin-off diziler falan hepsi bu blogta yazılmış.

klasik serinin hepsini izlenilebilir mi? ve izlenebilirse hangi siteden izlenebilir

klasik serinin hepsi izlenebilir tabi iyice araştırırsan çünkü ben bulamadım ,ben bile ilk doktoru anca izleyebildim ingilizcemin daha iyi olduğu zamanlarda tüm seriyi izlemeyi planlıyorum

ben klasik seri tam olarak altyazı bulamadım + bazı bölümler kayıp ama ilk sezonu izlerken klasik seriye bakayım demiştim izledim ama barbara ve ian ayrılınca klasik seriyi daha sonra izlerim dedim, izlediğim her bölümü ayrı güzeldi klasik serinin,görüntü kalitesini falan bahane ediyorlar

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık