"zaman her şeyin ilacıdır sözü tamamen bir yalan. uyku her şeyin ilacıdır." -the simpsons

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Doctor'un torunu.

yeni konu aç Doctor'un torunu.

Klasik seriyi izleyen arkadaşlar Doctor'un torunu Susan'a ne oldu? Bir bilen varsa bi deyi versin ya. Şu dizide en merak ettiğim konulardan birisidir

çizgi romanın bir cildinde görülmüştü fakat klasik seride sadece "torun" diye geçmişti anlayacağın ne olduğunu bizde bilmiyoruz fakat yaşıyor yani :D

yanlış olabilir bu arada

Classic seriyi nerden izleyebilirim ?

bir dizi sitesi çevirip yayınlamaya başladı ama adının vermem ne kadar şey olur bilmem ota boka banlanmayalım

@DeltaEC Sağol kardeşim bilgilendirdiğin için.
@AnterVorte Cootuen İzlemeyi çok istiyorum da bir türlü bulamadım torrent olarak var oda 200 gb ın üstünde nerede onu indirecek internet?

ben biraz izledim susan galiba gallifrey'li idi öyle ise zaman leydisi olması lazım o zaman muhtemelen ölmemiştir

Evet Doctor'un torunu Susan klasik seride görebilirsiniz zaman leydisi bu yüzden ölmedi sanırım 4.sezon un özel bölümlerinde yani matt smith in geldiği david in gittiği ( :'( ) bölümde usta vs zaman lordları falan vardı orda bir kadın vardı doctor u tanıyordu onun susan olabileceğine dair söylentiler vardı sonradan doctor un annesi dendi ama bilmiyorum

@onbirincisaat sağol kardeşim peki Susan'ın klasik seride diziden nasıl ayrıldığını biliyor musun?

https://www.youtube.com/watch?v=Um5Cn5eHsGo

@DarkEvil Sağol kardeşim :)

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık