"+telefon çalıyor. -çılgın bir fikrim var anne. aç!" -the big bang theory

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Doctor Who hangi sezondan Başlamalıyım

yeni konu aç Doctor Who hangi sezondan Başlamalıyım

Beyler 1.sezon 1 ve 2. bölümleri izledim sıkıldım okadar çok dizi bitirmeme rağmen bu dizinin popülerliginide bildigim halde sıkıldım

hangi sezondan başlamalıyım?

izlemeye?

1. sezona devam et seveceksin emrak etme sadece biraz sabır ayrıca cristopher harika bir doctor

Breaking bad 5x6 bitsin bu sezon sonra TWD 6.sezon bütün bölümleri sonra the flash 2.sezon :D sonra izlerim

sen direk bırak sıkıldıysan lütfen

eğer çok sıkıldıysan biraz hareket istiyorum diyosan 4. sezondan başlayabilirsin

4. sezondan başlamak mı ?! David gibi bir doktoru mu kaçırsın

Dizinin bölümleri birbirinden bağımsız gibi gözükebilir ancak aynı supernatural gibi aslında devam eden bir konusu da var

bir çılgınlık yap ve 1955 teki bölümlerde başla

Herkes whovian olamaz. Bazı insanlar başlamaya çalışır ama sıkıntıdan bırakır. Atmosfere giremez, kendsini dizide hissedemez. Ama bazıları 1 sezon gerekiyorsa, 2 sezon direnir ve gelmiş geçmiş en iyi dizi de kendisini yaşarken bulur.

ziroiro gerçekten iyi yazmışsın. bende tada dediğin gibi oldu ilk sezon aşırı sıktı ama dayandım ve bir anda kendimi diziye kapılmış olarak buldum :D

Çok sıkılıyorsan şu tavsiye edeceğim bölümleri izle ve 2. sezona geç. (Merak etme, verdiğim bölümlerde ilk sezonun konusunu kaba taslak anlayacaksın ;)
1.Bölüm:Rose-Evet biliyorum bu bölüm ilk izlediğinde dünyanın en saçma şeyi gibi gelecek ama Doctor Who'ya giriş için izle bence.(Gerçi onu izlemişsin zaten ama neyse)

6.Bölüm:Dalek-Doktorun ezeli düşmanı dalekleri tanıman için iyi bir bölüm.

8.Bölüm:Father's Day-Dizinin en hüzünlü ve en anlamlı bölümlerinden biri.

9. ve 10. Bölümler:Empty Child ve Doctor Dances-Bu iki bölüm birbiri ile bağlantılı. Dizinin en sağlam korkutan , Steven Moffat'In döktürdüğü yıllardan enfes bölümlerdir.

12. ve 13. Bölümler:Bad Wolf ve Parting Ways- Bu iki bölüm sezon finali ve birbiri ile bağlantılı. Bunun içeriğinden bahsetmeyeceğim Bad Wolf'un sürpriz olması gerekiyor çünkü.

1. sezonu ben de pek beğenen biri değilim. Bana kalırsa bunlar en efsane bölümleriydi. Umarım yardımcı olabilmişimdir :D

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık