“kirpileri seviyorum. tanrının güçlü bir espri anlayışı olduğunu gösteriyorlar." -fringe

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Doctor Who IMDB Puanı

yeni konu aç Doctor Who IMDB Puanı

IMDB puanında iki üç bölümlük belgesellerin bile böyle mükemmel 50 yıllık bi diziyi geçmesi açıkçası insana koyuyo

kesinlikle haklısın

onun sebebi bölümlerin az olması bölüm sayısı çoğaldıkça puan azalıyor sekiz sezona göre doctor who'nun gayet iyi supernatural da çok iyi dizi normalde ama on sezon olunca onun da düşük puanı

IMDb kimin umrunda :D İnsan aklı varsa dizileri IMDb puanından değil de ilk iki bölümden seçer. Ayrıca Belgeseller güzeldir senin sevmediğini başkası sevebilir veya sen başkasının sevmediğini sevebilirsin. whovian1571'e de katılıyorum bu arada.

Doctor Who'nun underrated olduğunu düşünüyorum mesela bana göre Doctor Who dizisi True Detective dizisinden daha güzel.

Imdb aslında baya bir önemli. Henüz puanını hak etmeyen bir dizi görmedim, zaten ilk 100 deki dizilere de bir kaç yıllık üye olanlar oy verebiliyor. Bu arada Klasik seri ile Modern seri ayrı ayrı oylanıyor Imdb'de. Modern seri 8.9 du galiba klasik seride ona yakın 8.5 gibi bir şey olması lazım. Whovian arkadaşa katılmıyorum bu arada, Supernatural puanını hak etmeyen bir dizi, Doctor Who ise sonuna kadar hak eden bir dizi. Kıyaslaması yapılamaz.

Hocam yorumun başında "henüz puanını hak etmeyen bir dizi demişsiniz sonrada Suoernatural puanı haketmeyen bir dizi" demişsiniz :D Ayrıca kim Supernatural hakkında konuştu ki? Ve ben daha bi kaç aylık üyeyim, Breaking Bad'e oy verebiliyorum.

Oy verebiliyorsun da onu takıyorlar mı acaba? Biraz araştırıp öğrenebilirsin. Öyle olsa insanlar fake hesap açıp açıp sevdikleri/sevmedikleri dizilerin puanlarıyla oynarlardı. Supernatural'da ilk 100 de değil diye biliyorum, öyleyse de sadece o hak etmemiştir. Senin bir üstündeki arkadaş bahsetmiş supernatural'dan. Doctor Who ile aynı cümlede geçince üzüldüm biraz o kadar.

O arkadaşın Supernatural'dan bahsettiğini görmemişim pardon :D Ayrıca Supernatural ilk 100'de ve biraz abartmıyor musun bu haterlığı?

Tam olarak 103. sırada Supernatural adlı dizi. Klasik The Cw dizisi işte neyi farklı ki? Yakışıklı çocuklar gıcık güzel kızlar komikli şakalı bir sözde korku dizisi. Dostum kusura bakma belki de Türkiye'de ki ergen 15 yaş altındaki kız kitle yüzünden de bu kadar nefret ediyor olabilirim fakat ciddi ciddi başka sitelerde gelmiş geçmiş en iyi dizi bile ilan ediyorlar. Geçen gün başka bir sitede karakter anketinde Dean adlı kişi Walter White'ı falan eliyordu normal mi sence? Supernatural başka bir kanalda olsaydı anında iptal olurdu reytingleri zaten yerlerde sürünüyor, 0.6 0.5 gibi reytingleri oluyordu her hafta. Neyse bu Doctor Who forumu ve kirletiyoruz şu an sanki konu dışı konuşarak : )

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık