"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Doktor Kim - Türk Versiyon

yeni konu aç Doktor Kim - Türk Versiyon

Star'da "Doktor Kim"in başlamasıyla ilgili bir şey gördüm. Sanırım doğru değil, ama bilgisi olan var mı diye sormak istedim. PLL'den sonra Doctor Who olmaz umarım, doğru olduğunu da sanmıyorum ama bilgisi olan varsa, paylaşsın bizlerle. Teşekkürler :)

Olmayacak diye biliyorum :D

(Ve umarım olmaz -_- )

Trollüyorlar, türkiye de o bütçe yok bi kere DW çekmek milyon dolarlar ister.

Supernatural şakası üstüne @canerbahce1907 adlı bi Twitter kullanıcısının yaptığı bi şaka.

Üff SPN de de aynısını yapmışlardı kalbime iniyordu belki onu 7/24 uğraşsalar yaparlardı ama Doctor Who yu asla yapamazlar!

Nope. Doctor Whoyu yapmak SPNye göre daha basit. SPNnin konusu bizim ülkemize azcık ters.

Teknolojimiz yetmez, üstelik DW İngiltere'nin mirası altındaymış. Telif haklarını da vermiyorlarmış. Trollediler yani dsnfhdsfhdsfgdsfhdsçjkgfdö

paramız, teknolojimiz yetmez diyenlere, bbc zaten öyle ahım şahım bir bütçe vermiyor dw'ya

yapamazlar normal insanlar alışmış salak aşk hikayeleri izlemeye hep tutmazdı

Allah aşkına bunu Türkiyede yapamazlar asla DW gibi olmaz zaten OLAMAZ! İnsanları trolleyip duruyolar sinirlerim bozuluyo. Yapsalarda tutmaz bencede :D televizyona bi göz atın tüm dizilerin konusu aşk. Kimse bune diye bakmaz bile belki. ve yapılsa bende izlemezdim tutmasın diye dhhffhhfrjdes Bide pll ye özenip tky yaptılarya ona üzülüyorum olmuyo arkadaşım güzelim diziyi berbat bi hale getirmişler -_- artık DW yapsalar saçmalık ötesi bişey olurdu kesin :D sjkasdhsjk

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık