"+sevgili tanrım, bütün bunların parasını biz ödedik, hiçbir şey için teşekkürler!" -homer simpson

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Doktor ve Kadro Hakkında

yeni konu aç Doktor ve Kadro Hakkında

arkadaşlar ben diziye daha yeni başladım da her sezon doktor ve kadro değişiyomu onu öğrenmek istedim söylerseniz sevinirim

2-3 sezondan sonra Doktor rejenerasyon(mu ne) geçiriyor ve değişiyor evet

Thanks

1. sezon bir doktor 2 3 ve 4 te başka bir doktor 5 ten sonrasına daha gelmedim ama 5 te başka bir doktor geliyor orasını biliyorum.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

dizi boyunca toplam 4 doktor geldi

50. yıl özel bölümü de sayarsan toplam 5 doktor

Modern serinin ilk Doktoru hariç hepsi üçer sezon kaldı ilk Doktor bir sezon kaldı. Şimdiki doktor 12. Doktor ve bu sezon son sezonu. Klasik seride ise 7 Doktor daha var. Bir Doktor'da filminden var. Yani toplamda 12 tane doktor var.

Bir de 12 Doktor var dedim ama 8. ile 9. arasında Savaş Doktoru adında bir dotor daha var yani 13 doktor. Modern seriyi komple izlersen daha iyi oturur kafanda.

Kadro değişiyor ama benim başlamadan önce sürekli farklı karakterler izleyecekmişim gibi geliyordu kesinlikle böyle olmuyor farklı kişilik farklı tip ama aynı kişi olduğunu hissediyorsun dizi bunu başarıyor. Üstelik diziyi bitirdiğin zaman hangi doktor hangi doktor diye kafa yormuyorsun oturuyor zaten :)

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık